Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbüntethet a rendőr a...

Megbüntethet a rendőr a vonóhorogért?

Figyelt kérdés

Levehető vonóhorgom van, de nem tudom levenni kb. 1 hónapja. 2 éve már szólt a rendőr, hogy vegyem le, ha nem vontatok utánfutót, azóta le is vettem mindig, de most a zár tönkrement, nem nyílik, nem fordul el a kulcs, és így nem tudom levenni.

Egyébként ilyen horog van az autómon:

[link]



2020. febr. 16. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Attól hogy levehető a horgod még semmi köze nincs a rendőrnek ahhoz hogy leveszed vagy nem.

Azokat a horgokat kell levenni amelyik beletakar a rendszámba de a tied a kép alapján nem olyan.

2020. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
a rendőr jogosan szólt, ha belelóg, ha nem, az előrás szerint nem szabad fenn lennie a horognak, ha nem vontatsz. A bökkenő az, hogy a helyszínen le kell venned, akkor nem büntet. Tehát csinálj valamit a zárral, kert nem fogadja el kifogásként, illetve nem enged tovább, csak trélerrel.
2020. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

NEM kell levenni a vonóhorgot!

Nem értem soha a gyakori kérdéseken hogy miért van az ha valaki leír egy JÓ választ akkor miért van mindig egy okoskodó aki mielőtt utána nézne vagy tudná a választ mindjárt beleokoskodik???

2020. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem takar semmit a rendszámból. Azt tudom, hogy vannak olyan országok, ahol le kell venni, csak azt nem tudom, hogy itt mi a helyzet, főleg azóta, amióta levetette a rendőr. Tudtommal nem a rendszám takarása a fő probléma a horoggal, hanem hogy egy ráfutásos balesetnél még kis sebességnél is hatalmas kárt tud okozni a hátsó autóban. Az meg természetes, hogy a rendszámba semmi nem lóghat bele.

Amúgy sokszor megpróbáltam már levenni, de meg se mozdul a kulcs. Max egy flexszel tudnám levágni, azt meg ugye nem szeretném, ha nem muszáj.

Köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 16. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

A szabályt én se tudom , de akkor miért csinálnak levehető vonóhorgot?

Valami oka csak van.

2020. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

#1-es válaszoló vagyok. Ha valaki akarja esztétikai ok miatt leveheti. És vettem a fáradságot utánanézni:

[link]

2020. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Vannak országok, ahol le kell venni, ha nem vontatsz, ez nem az az ország.
2020. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Írja már ide az aki lepontozott hogy mi a baj ???????
2020. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi #8-as! Én vagyok az egyes engem is lepontoztak mindkét válaszommal, először csak normálisan leírtam hogy nem kell levenni és miért nem, másodszor már a törvényt is bemásoltam, egyeseknek ez is kevés. Lepontozták a #3-as válaszolót is, pedig úgy van ahogyan írja.

Nem kell itt foglalkozni a százalékokkal, válaszolok a kérdésre, és ha elfogadják a segítséget OK, ha nem akkor Ő dolguk. Egyébként általában azt tapasztalom hogy nem a kérdező pontoz le akinek segítek hanem bosszúból azok akik butaságot írtak és egyből (ők tudják miért) agresszívvá válnak.

2020. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy próbállak felpontozni de egyedül azt gondolom kevés leszek!:D
2020. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!