Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki 29 évesen egyszerűen nem...

Aki 29 évesen egyszerűen nem tud vezetni, hagyja?

Figyelt kérdés
Van jogsija, de hidegen hagyja az egész dolog, igazából az autók is. Nehezen ment át a vizsgákon, pedig készült. Vannak olyan dolgok, amik egyeseknek ha beleszakadnak se megy. Csodálkoznak azon, ha valaki nem tud bicajozni, más pedig azon, ha sehogy sem megy neki a vezetés. Még egy kérdés: például ismerkedés szempontjából később ez jelenthet-e hátrányt? Hisz sok dolog forog az autó körül, ha szóba jön ma a párkapcsolat, én azt vettem észre.

2020. ápr. 5. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Van jogosítványod? Akkor olyan hülye nem lehetsz! Gyakorolni kéne nem itt sírni...az a probléma, hogy mindenk i a maratont szeretné lefutni először.. az, hogy vaalkinek jogsija van nem jleni azt, hogy tud is vezetni... letettema jogsit, két évig nem vezettem autóm sem volt, oktatóm elég rosszul tanitot..jött egy állás utana , vettem egy autómatat és nyomattam :D ráadásul orszagba menni kellett ide oda belejottem majd vettem 300 zerert vmi szart és megtanultam benzinen is manuállal vezetni...bar én automataban bizok de barmiylen kocsit elvezetek :D szoval gyajkorolni kell. igen am jelenthet hatranyt
2020. ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a kor számít hanem a gyakorlat. Ismerek olyat aki nyugdíjas, bár szellemileg és testileg egészséges, elmúlt 4 évben 6 kötelező kára volt...
2020. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed akkor nem kell senkit megkérdezni.
2020. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves első! Már ne haragudj, de hogy a viharba lehet ennyire szarul gépelni vagy telón pötyögni?

Kérdező? Férfi vagy nő vagy? Sajna én sem tudok vezetni, van jogsim, de nem az én világom. 40N vagyok, nem tudom, erőltessem-e. Gyerekkoromba se volt autónk, ez a világ olyan távol áll tőlem.

2020. máj. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy 20 éves kicsaj is tud, akkor te is.
2020. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!