Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan közlekedsz legszívesebben?

Hogyan közlekedsz legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Gyalog
Kerékpárral
Autóval
Tömegközlekedéssel
29 szavazat
1 2
 1/15 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Rövid távra gyalog, messzebbre autóval. Most akkor melyikhez tegyek szavazást?
2020. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1, amelyikkel szívesebben közlekedsz... 😅

Köszönöm kommented! 😊

2020. máj. 26. 23:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Autó, motor (50-es), meg még van jármű, de azok inkább munkára valók mint közlekedni.
2020. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen messzire kell menni. Szeretek gyalog is menni, meg autózni is, mindkettő másért jó, de mivel szinte minden messze van, ahova megyek, így autóval járok legtöbbet. Viszont az nem fáj, ha messzebb sikerül leparkolni a célomtól. Bringázni nem szeretek. Tömegközlekedni meg kifejezetten utálok, volt benne részem vagy 30 évig, és az bőven elég is volt.
2020. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóval a WC-re is, ha lehetne :D Ezt az egyik tanárom mondta, hogy majd ha lesz autónk akkor így lesz és tényleg így van :D
2020. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan a tömegközlekedést preferálom, persze az utóbbi két hónapban csak autóval jártam nap mint nap. De őszintén szólva sokkal nyugodtabb a napom, ha nem kell vezetnem a mèg ilyenkor is bedugulni hajlamos városban, ráadásul időben is ugyanott tartok, anyagilag meg verhetetlen a városi tömegközlekedés. (Ideiglenesen fenntartok egy autót, a különbség brutális a havi 9000 Ft-hoz képest.)
2020. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mind a négy. Ha jó idő van, akkor biciklivel megyek a buszhoz, ami amúgy 20 perc séta.


Szóval a lényeg: a biciklizés nálam a nagyobb távolságú gyaloglást, illetve a kisebb távolságú tömegközlekedést váltja ki.


50 kilométerről járok be Pestre, buszozom, vagy néha vonattal megyek. Nekem nem lehet még jogsim, mert csak jövőre leszek 17, de szerintem napi 2x50km jobb a buszon pihenve, mint a kocsiban 100%-os figyelem mellett. Édesanyukám kocsival jár be, mert olyan korán kezd és/vagy későn végez, hogy a busz nem megoldás. Egyszer viszont elromlott a kocsi, és busszal kellett mennie. Nap végén ő is megerősítette, hogy sokkal jobb, mert ott is tudott pihenni, és nem kell végig figyelni.

2020. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Motor :) Van B-s jogsim is, meg van 2 bicajom, de a motor a kedvencem, hogyha 10 km-nél messzebb kell menni. Ha csak ilyen néhány km-t kell menni, akkor bicaj, mivel ilyen rövid távra kb ugyanolyan gyors, mint a motor, gyorsabb, mint az autó.

Szegedre szoktam ingázni Budapestről, olyankor vonattal megyek, mert tudok közben olvasni, videót nézni, pihenni. Motoron ezeket nem lehet illetve sokkal drágább, mint a diákjegy.

2020. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Hülyeség ez a szavazás.
2020. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9, nem muszáj szavazni.

Többieknek köszönöm az értelmes választ! 😊

2020. máj. 27. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!