Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan közlekedsz legszívesebben?

Hogyan közlekedsz legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 23:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szavazás, akkor legyen alaposabb a lista. Mert pl. akármivel is szeretnék menni a harmadik emeletre nylván gyalog tudok. Pár kilométeres körzetben megpróbálok mindent bringával elintézni, de a nagybevásárláshoz vagy hosszútávra már autóval megyek. Ráadásul nemrég vettem a nagykerekű rollert is. Na? ;)
2020. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11, a kérdésben ott van, hogy LEGSZÍVESEBBEN. Értelemszerűen arra kell szavazni, amivel a LEGSZÍVESEBBEN közlekedsz. De ha több jármű is van és nem tudsz választani, akkor azért van a komment. Ennyi. 😉
2020. máj. 27. 20:32
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Közlekedni lehet gyalog?

"A közlekedés személyek és áruk szállítását különböző műszaki eszközökkel végző gazdasági, szolgáltató tevékenység."

Közlekedni valamilyen műszaki eszközzel lehet.

A közlekedés számomra valami gyorsabb és hosszú távú dolog.

2020. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13, miért ne lehetne?


[link]

2020. máj. 28. 21:44
 15/15 anonim válasza:
100%

Mikor még volt egyetem kényszerből jártam tömegközlekedéssel. Ha belefért az időmben és jó idő volt, akkor inkább besétáltam 50 perc alatt.

Ha rossz trollit fogtam ki, ami tömve volt emberekkel, akkor vagy fel se fértem vagy mások könyökével az oldalamban próbálhattam állva maradni. Ha meg nem volt tömve, akkor jöttek a kellemes útitársak: kötözködők, magában beszélő, magában ordító fenyegetőző, ablakon szemetét kidobáló, összeverekedők, odapisilők,... Jobban megérte a kb. 20 perccel hosszabb út magányban.

2020. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!