Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha baleset után...

Mit tehetek, ha baleset után rosszúl ítélnek a helyszínelők?

Figyelt kérdés
Az út jobb szélén álltam, a jobb oldali kerekekeim az út széli murván álltak, nem az aszfalton. Mögöttem egy jobbos kanyar volt, és mikor elindultam nem láttam, hogy egy motoros közeledik. Miután elindultam egész pontosan 6métert mentem amire a motoros hátulról belém csapódott. A szemtanúk egybehangzó véleménye szerint a motorosnak lett volna ideje fékezni, és elkerülni a balesetet, de valami miatt későn reagált, és nem tudott megállni. A helyszínelők figyelmen kívül hagyták ez én, és szemtanúk érvelését, és engem jelöltek meg felelősnek. Emiatt most drágább lesz a biztosításom, és a az autómat saját költségén kell megjavitsam, ami legalább 200ezer forint. Ez elfogadhatatlan és igazságtalan, mert egyértelműen a motoros volt a vétkes. Van érteleme fellebbezni, vagy szélmalom harc lenne?

2020. jún. 3. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A bunkó motoros biztos direkt neked akart menni,a genya.
2020. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az van a háttérben, hogy a motoros keresztanyja, a helyszineló kisebbik középső lánya vejének a szeretője.

És mint tudjuk, első a rokonság!



Aztán második a Diósgyőr.

Vagy fordítva.................. a lényeg, hogy te vagy a hunyó! :D

2020. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán ott is van nálad a hiba hogy akkor te egy beláthatatlan kanyarban álltál meg és ahogy elindultál, vagyis feljöttél az útra akkor ért oda a motoros.

Ezért 100 % te vagy a hibás.

De ha esetleg te betudod bizonyítani hogy a motoros jóval gyorsabban ment mint lehetne, akkor lenne valami keresni valód.

De ehhez szakértők kellenek, ami tudjuk nagyon sokba kerül.

Úgy esetleg akkor egy megosztott felelősséget megtudnának állapítani.

2020. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te hibáztál,Hogyan lehet már megálni rögtön 1 kanyar utánn,ráadásul beláthatatlan,és ezt tudtad is mert ugye ott mentél el és úgy álltál meg.
2020. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!