Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez mégis hogyan lehet?

Ez mégis hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Minap láttam egyik faluban egy fura felfestést. Egy szakaszon volt kb 40 méter záróvonal, egy részén mellette bal és jobb oldalt szaggatott. Mikor festették, mégis mire gondoltak? Értem, hogy záróvonal mellett egyik oldalt szaggatott mit jelent, de ha mindkét oldalról? Nem lett volna egyszerűbb sima szagatott felfestés?

2020. jún. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A záróvonal a haladó forgalom miatt van, a mindkét oldalon szaggatott, pedig valószínűleg az ott lakók miatt, hogyha menetirány szerinti bal oldalon laknak, akkor is be tudjanak fordulni a saját házukhoz.

Persze aztán az is lehet, hogy ott gyakorolt az új alkalmazott😁.

2020. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Jogsid nincs, remélem.
2020. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Remélem buszból láttad (utasként)


#1 leírta miért volt

2020. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van jogsim. Én is gondoltam hogy az első válaszban leírtak miatt, de abban az esetben általában a záróvonalat szokták megszakítani egy-két szaggatottal. Igaz így is szabályos, csak hülyén néz ki, vagy utólag festették fel a szaggatottakat.
2020. jún. 4. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd már el hogy hol láttad, hadd nézzem meg.
2020. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

....és van jogosítványa.

ajajajaj!

2020. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!