Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szimulátoron mindig gyér a...

Szimulátoron mindig gyér a reflexem, de vezetés közben pedig nem. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Se ets2-ben sem gki szimulátoros vizsgán nem jó a reakció időm, sőt csak a páv3-at kaptam mert ott is lassú voltam. Gki-n a normál reakció idő 0.72 volt ami felett bukta, nekem 0.71 volt.


Autóval viszont más, bár előre érzem néha a bajt vagy fene tudja, de pár cica meg őzike szaladt már ki előttem , mindig gyorsan reagáltam, volt, hogy meg is jegyezte az utas, hogy milyen gyorsan észre vettem.


Nem akarom fényezni magam.. érzem, hogy lassabb vagyok szimulátorokon. Pedig évek óta ets2-vel meg gta-val játszok.


Vagy csak én érzem jónak a reflexeim és valójában csiga lassú vagyok? Beszélgettem erről ismerősömmel és szerinte az a megoldás ha keresek szerpentines helyeket ahol le -fel járkálok autóval , de nem lassan. Komolyan tartok ettől, eddig én 60-nál gyorsabban egy nagyobb kanyart sem vettem be még így is félek hisz nem tudom nincs e a kanyarba trakesz.


22/f



2020. jún. 7. 22:15
 1/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Őszintén megmondva nem értem mit pánikolsz ezen.

Az ilyen online játékokban én sem vagyok olyan jó, egyszerűen nem kötlek le annyira, elterelődik a figyelmem, nem tudok teljesen rákoncentrálni. Az is lehet, hogy a monitor zavar, vagy a hardver nem megfelelő.


Élőben meg akármennyit vezetek, oda szoktam figyelni, koncentrálni szoktam. Egyszerűen leköt, végigpásztázom az előttem lévő területet.

A kettő két különböző világ ilyen tekintetben.

23/f

2020. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És te hogyan méred a reakcióidőt az utakon? Valószínűleg ott is ugyanolyan reakcióidőd egyébként, csak máshogy éled meg a valóságban
2020. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Euro Truck Simulatorban ne tartsd be a kreszt, próbálj 160-al menni rakománnyal, 1x1 sávos utakon előzgessél úgy hogy előre tudható legyen hogy centire lesz meg. Persze ezt közúton ki ne próbáld, szimulátorban nem számít ha beborul a rakomány a sáncba. Én folyton így vezetek szimulátorban, részegen még hamarabb beérek a cél helyre 🤣 habár a rakomány nem túl ép ilyenkor 🤣🤣🤣 Nem ülnék be magam mellé 🤣 Esetleg Forma-1 szimulátorban jó köridőre menni.
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!