Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány órát vettetek a sikeres...

Hány órát vettetek a sikeres vizsga előtt vezetésből úgy, hogy előtte soha nem próbáltátok? Tényleg megtanultatok vezetni, vagy mázli volt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én július 14.én vizsgázok.Nekem 0-ról vizsgáig kB 50óra lesz.Sajnos a covid miatt kiesett 2hónap így több lett.

Az átlag olyan 40-50óra lehet szerintem.

Megtanulni?Én úgy fogalmaznék megtanítanak egy szintre ami vizsgára elegendő,hogy sikeresen lerakd.De te hogy azt kitudd jelenteni hogy "megtanultál"ahozz sokkal több idő kell és km,találkozz több féle szituációval stb.

Nekem erről ez a véleményem.

2020. júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem 50 óra kellett, az oktatóm is, meg én is úgy láttuk jónak. De megérte, a vizsga elsőre meglett, ha jól emlékszem 2 apró hibával. Van azonban ismerősöm, akinek bőven elég volt a 30, neki is elsőre meglett a vizsga. Teljesen egyéni, kinek mennyi óra kell.
2020. júl. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 50
2020. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen nulláról kezdtem, eddig 20 órát vezettem, kezdek kicsit belejönni(=nem megy olyan nagyon rosszul,de a jótól még nagyon messze van), én olyan 50-60 órát becsülök, akkor már talán el merek menni vizsgázni.

Az oktatóm nekem is azt mondta, egy elfogadható szintre megtanítanak, amivel nem veszélyeztetsz másokat meg magad se, de a rutin, magabiztos, jó vezetés az ennél sokkal több időt igényel.

2020. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40
2020. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49 órát vettem, az ötvenedik volt a vizsga. Elsőre átmentem.
2020. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!