Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vagy jó...

Miért van az, hogy vagy jó csajok vagy rossz arcú csávók vezetik a drága autókat ?

Figyelt kérdés

Csak én látom így? 20+ milliós autók sofőreit általában megnézem. Vagy a tipikus jó csajok vagy a gonosz tekintetet árasztó emberek.


Nem az irigység szól belőlem, mert keményen megküzdöttek vagyonukért, csak egy kérdés, ennyi.



2020. júl. 13. 08:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem reagáltam rá, meg tartottam furcsának a #8 reakcióját is, egyértelmű szarkazmus bűntettét követte el a hetes válaszadó. Büntetése 1 óra ezotéria kategóriában való olvasás.
2020. júl. 13. 14:54
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem maga a kérdés is necces, mert láttam már drága autóban nagyon rossz kinézetű piaci kofára emlékeztető nőt, és kifogástalan megjelenésű, jóarcú pasit is.

(igaz, nem ugyan abban az autóban ültek) :D

2020. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7-es és 9-es te egyszerűen hülye vagy. Vagy csak irigy.
2020. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A hetes vagyok :)


A kilencest nem én írtam, de jól írta, tudok azonosulni a válaszával:D


A 13.-as megállapítására a kilences helyett nem tudok reagálni, de a magam nevében annyit mondhatok, hogy nem vagyok irigy, így a hülyét választanám :DDD

2020. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A jó csajokat nemigen kell magyarázni, hiszen ők a pasijuktól kapják a drága autót. A rossz arcú pasik meg nem valami 3 műszakos összeszerelő munkából szerzik a jövedelmüket.
2020. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Miquel! Szia. Anno irtad, hogy csinálod be jogsit, megcsináltad?


Amúgy Miquel, idősebb vagy nálam párszor, nem azokra a rossz arcúakra gondolok, tehát nem a leélt 30 éve napról napra élő szalagosokra gondolok itt. Kicsit áthallásos , vagyis na, érted. :)

2020. júl. 14. 17:30
 17/23 anonim válasza:
Átlagos nem kimondottan huuuu de jó csaj vagyok, de kilehet menni velem az utcára (letagadni sem kell). Kinek pap kinek a papné. Munkánkból kifolyólag a páromnak van egy hűtős kisteherautója ami még B jogsi kat. Nekem azért van 30m autóm, mert úgy gondoljuk egy személy és egy kisteherautó bőven elég. Nem járok annyit vele, h kelljen 3. Így ha elviszi az “enyémet” nem egy kis fűnyírómotoros egérkamionnal megy, szeretjük a szépet és annak ellenére, h nő vagyok imádom a hatalmas autókat, plusz pályán azért ha vered neki biztonságosabb is ha valami bibi van. Szóval luxus autóm van, de nem vagyok jó csaj kimondottan és nem loptuk a pénzt sem és nem is csempészésre lopásra használjuk. Az ismerőseimnek majdnem mindnek ilyen autója van, van amelyik dolgozik is 16-17 órát napiba, megérdemli miért ne venné meg magának. Az meg nem igaz h aki becsületesen dolgozik mind csóró, a pancserek igen, akik nem tudják mivel kell foglalkozniuk és nem adnak bele mindent.
2020. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17 ,bocs, ez magas labda, le kell ütni.


Egészségügyben dolgozók a legnagyobb pancserek, főleg a mentősök, 12 óráznak aztán ócska nem luxus autókkal járnak, mentek volna közgazdásznak. :D

2020. júl. 16. 00:23
 19/23 anonim válasza:
Természetesen nem mindenki ambiciózus, van akinek jó úgy is ahogy van. ( Vannak beteg emberek akik azért nem tehetik, stb stb stb...mondjuk azért az eüsök mindig sírnak (ritka kivétel aki nem)). Igen rosszul fogalmaztam, nagyon általánosítottam, javítom a pancserek azok akik csak szeretnék, de csak sírni tudnak és rosszindulatosodni. Én sem a szakmámban dolgozom, nem ezen múlik. Ott ahol megtudok élni. Alkalmazkodni kell ennyi. Kihangsúlyozom MÁR AKI AKAR! És aki elakar érni valamit!
2020. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
És persze nem egy autótól lesz boldog egy ember, mielőtt ebbe kötne bele valaki. Én mindig kiegyensúlyozott és boldog voltam (akkor is mikor még nem találtam be) ez sosem a pénzen múlott. Csak most “elégedett” is. Szép napot!
2020. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!