Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán, távolsági...

Forgalmi vizsgán, távolsági vizsgaútvonal esetén elvárás, hogy a sebesség elérje a 90km/h-t?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 16:02
1 2
 11/17 Meton ***** válasza:
0%
Ha lakott területen 30 helyett 50-nel mész, akkor kapásból letiltják a jogsid jó sok időre. Ha a vizsgabiztos erre kér, az elég meredek, de ő a főnök. Mindenesetre ez már olyan hiba, hogy utána nem is ismételhetsz. Rendesen be kell tartani a sebességkorlátozást és nem fogsz olyan helyre menni ahol 90-nel mehetnél. Viszont a dinamikus vezetés valóban elvárás, tehát ha lassan mész, azért buktatnak.
2020. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
#11: Te melyik országban élsz? Lakott területen 50 a megengedett sebesség, ha indokolatlanul jelentősen lassabban mész (30-cal) és akadályozod a forgalmat akkor meg fognak buktatni...
2020. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Meton ***** válasza:
0%
Azt írtam, hogy 30 helyett mész 50-nel. Nem figyeltél. Ha 50 a megengedett, akkor annyival mész, ez nyilvánvaló.
2020. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Meton ***** válasza:
100%
Sőt, van, ahol 60-70 km a megengedett, tudatlan barátom. Lakott területen belül. Nem gyakori, de Budapesten több helyen is van ilyen.
2020. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%

#14: Sőt van ahol 80. De nem tudom ez hogy jön ide.

Te írtál baromságot. Ezt írtad: "Ha lakott területen 30 helyett 50-nel mész, akkor kapásból letiltják a jogsid jó sok időre."

Egyrészt ha 30-as sebességkorlátozás van, akkor nem tökmindegy, hogy lakott terület vagy sem? Ha lakott területen kívül léped túl ugyanúgy megbuktathatnak, teljesen feleslegesen emelted ki ezt az esetet.

Egyébként meg rohadtul nem tiltanak el a vezetéstől, nem tudom ezt honnan szedted. Simán megbuktatnak és legközelebb mehetsz megint vizsgázni.

2020. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Meton ***** válasza:
0%
Megint felesleges dologba kötsz bele. Persze, hogy tökmindegy, hol van az a sebességkorlátozás. A lényeg, hogy durván túllépi a korlátozást. Rendben van, abban nem vagyok biztos, hogy a vizsgán elkövetett durva hibának mi lehet a következménye. Például mi van, ha a vizsgán átmegy a piroson. Mindegy, ha jogsija van, akkor biztosan nem vezethet utána jó sokáig.
2020. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Aha, tehát szerinted aki 30 helyett 50-nel megy, azt eltiltják a vezetéstől? Ismételten kérdezem: Te melyik országban élsz?
2020. júl. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!