Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes a Kresz vizsgár...

Hogyan érdemes a Kresz vizsgára készülni? (E-titán után)

Figyelt kérdés
Sajnos még régebben befejeztem az e-titant, becsületesen végigcsináltam, de sok minden közbejött, így csak több hónappal az online tanfolyam befejezése után tudok végre eljutni Kresz vizsgára. Eddig a kreszteszt.hu oldalon gyakoroltam, youtubeon pedig online kresz videókkal próbálom igazán megérteni és megtanulni a szabályokat. Ezen kívül még mit tehetek? (Jövőhéten lesz a vizsga.)

2020. júl. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vehetsz még pár órát etitánban, az az igazi
2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ehhez fel kell vennem az oktatómmal a kapcsolatot?
2020. júl. 19. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oktatóval kell felvenni a kapcsolatot, hanem az autósiskolával.
2020. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszi.
2020. júl. 19. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
E-titánon a teszt feladatokat csináld, ugyanaz lesz a vizsgán. Csináld meg sokszor.
2020. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már sajnos lejárt a jogosultságom, nem férek hozzá azokhoz a kérdésekhez, ezért is keresnék alternatívákat. Azért köszönöm!
2020. júl. 19. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez attól függ mennyire bízol magadban. Az e-Titan ugyan azt a kérdéssort használja, mint a vizsga. A többi oldalon előfordulhat, hogy néhány téma nem szerepel és ezért vizsgán váratlanul fog érni.


Szerintem ha úgy vagy vele, hogy nem emlékszel mindenre, vagy utoljára sem sikerült a próba vizsga biztosra akkor jobban jársz, ha felhívod az autós sulid és kérsz még pót órákat. Nem egy horror összeg.

2020. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen az e-titán feladatsorát ajánlom, mert azok lesznek a vizsgán. Még akkor is ha fizetned kell érte egy keveset. És át is tudod nézni az anyagokon belül a részleteket. #5 voltam
2020. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tankonyvet tanuld meg eloszor es utana a teszteket. En is igy csinaltam.
2020. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Youtubeon végignéztem még ezek mellé egy kresz tanfolyamot, ezzel szerintem át tudtam nézni a legtöbb részt.
2020. júl. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!