Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt mostanában valaki elsőseg...

Volt mostanában valaki elsősegély vizsgán hogy zajlik most?(vírus alatt) mennyi idő után kapsz a vizsgára időpontot?

Figyelt kérdés
Csekkem megvan. Olvasgatom a könyvet. De még bizonytalan vagyok hogy menne ha mondjuk egy hét múlva adnának időpontot vizsgára. Főleg munka/kisgyerek mellett.

2020. júl. 25. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helytől függ.

Holnap reggel telefonálsz egyet és megkérdezed. Ha azt mondja, egy hét múlva mehetsz, akkor is tudod azt mondani, hogy későbbi időpontban jó neked.

2020. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Időpont helytől függ. A követelmények nem igazán változtak, csak az újraélesztést befújások nélkül kell végezni. Nézd meg az SOS Elsősegély e-learningjét, azzal gyerek mellett is könnyen fel tudsz készülni, leginkább rövid videókból áll. Ja meg kérhetsz vizsgagaranciát, visszakapod a pénzed ha nem sikerülne a vizsga. Hajrá!
2020. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én múlthéten voltam tanfolyamon és ott mondták is, hogy most a vírus miatt legkorábban 3 héttel később lesz csak vizsgaidőpont. Szerintem érdemes előre kérned, mert így is heteket fogsz várni rá.
2020. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!