Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Eger buszfotózás?

Eger buszfotózás?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, h a Volánbusz járatait nem lehet fotózni, csak engedéllyel. Fotóztam Egri buszokat és kiraktam instára. Lesz ebből baj? Sofőr nem latszik rajta, de rendszám igen.

2020. aug. 6. 01:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

elég nagy a káosz és sokan nem is érdekeltek, vagy nem törődnek az eloszlatásában. a legtöbb helyen annyival lerendezik, hogy a portásnak/biztonsági őrnek szólnak, hogy tilos fotózni és oldja meg, hogy ne fotózzanak. ő meg kimegy és elzavar mindenkit, akit meglát, mert neki ezt mondták - akár van rá jogalap, akár nincs...


ez a szép a káoszban. tiltják, de ha megteszed, amit tiltanak és mégsem szólnak érte, akkor megúszod. ha nagyon zavarja őket, akkor meg lehet hivatkozni a tiltásra.

2020. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!