Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga nehéz?

Elsősegély vizsga nehéz?

Figyelt kérdés
Én sajnos megbuktam az újraélesztés miatt.. párszor melyre ment állítólag, vagy csak szimplán megakart húzni.. tapasztalatok?
2020. aug. 23. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Korrektek. Elsősegély nem játék, ha közlekedsz előbb-utóbb leszel olyan helyzetben, hogy alkalmaznod kelljen. Illetve ház körül is bármikor előfordulhat. Vegyed komolyan, tanulj, készülj.
2020. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én vizsgáztam, még volt rajtam kívül még egy vizsgázó a teremben. Ő vizsgázott előttem. Nagyon rosszul tudta, még mondott is valami olyasmit a vizsgabiztos, hogy ez így nem lesz jó, de jól van. Aztán átnyújtotta neki a kis igazoló papírt. Szóval hmm. :D Vizsgabiztos függő, hogy ki mennyire szigorú.
2020. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tanultam becsülettel, babun is gyakoroltam megis belemkotott, kettő bukott rajtam kívül akit láttam egy ment át
2020. aug. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!