Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsga nagyon nehéz?

Elsősegély vizsga nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem, én pl. úgy mentem, hogy reggel felkeltem láttam, hogy 8:30 van aztán néztem a naptárat, mondom " ja, ma vizsga" eztán elmentem vizsgázni és sikerült. Van aki meg folyton tanul rá, nekem nem kell ha elméletet kell gyakorlatban megmutatni viszont elméletet elméletben visszaadni az már nehezebb számomra, de így is meglett mindenből minden elsőre, azóta is büszke vagyok magamra, hogy legalább a jogsi sikerült.
2017. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hány tétel van illetve a tételek nyilvánosak?
2017. okt. 4. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ne menj oda teljesen felkészületlenül, mert ha a vizsgabiztos olyan akkor nagyon be tud forgatni. A tételeket meg elméletet megtalálod a www.beo.atw.hu oldalon a letöltések menü alatt :)
2017. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha viszonylag legalább komolyan veszed és 1x átolvasol egy EÜ könyvet, akkor nem lehet gond.
2017. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én a Kreszt csináltam meg így 2 hibával, hogy bementem és kijöttem, mintha a boltba mennék. Nekem az elsősegély nehezebb volt...
2017. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom még aktuális-e,Én ma voltam és nagyon könnyű volt,pedig tegnap egész nap izgultam,a sírás kerülgetet.Igaz ki olvastam a könyvet meg neten az összes tételt,de azért féltem.Az eddigi legkönnyebb vizsga,amin valaha részt vettem és ettől féltem a legjobban. :)
2017. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgabiztosfüggő lehet,de akinél én vizsgáztam,azért elég komolyan vette,és belekérdezgetett dolgokba...

Persze jóindulatúak,mert nem érdekük buktatgatni,de ha látják,hogy fogalmad sincs az egészről,biztosan nem engednek át.Érdemes tanulni rá.

2017. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!