Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor vezettetek először egyedül?

Mikor vezettetek először egyedül?

Figyelt kérdés

Holnap megyek kiállítani a jogosítványomat és ( ha lehetséges ) kérek egyből ideiglenest mert el kell kezdenem vezetgetni mert aztán elkezdek görcsölni a kihagyásoktól. Úgy tervezem hogy én fogok kivezetni a munkahelyemre ami egy kisebb forgalmú úton van, mellettem anyával mert egyedül még azért ők sem szeretnék egyből és én sem még.

Érthető hogy kicsit izgulok és félek is picit tőle?


2020. aug. 30. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető. Én jogsi szerzés után 1 hónapig apukám segítségével vezettem, és csak utána kezdtem el egyedül. Mit ne mondjak sokkal jobb nélküle, mert így nem szól bele senki. Nyugodtan legyen ott melletted valaki, amíg úgy nem érzed, hogy magabiztosan vezetsz egyedül is.
2020. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

újabban már ilyet is lehet?


ideiglenes jogosítványról még nem hallottam

2020. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen ideiglenes? Igénylés után kb 3 nap múlva küldik a jogsit
2020. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha te két hét kihagyástól elkezdesz görgyölni, akkor szerintem inkább egy pszchológust kellene felkeresni.

Egyébként kb. ahogy meglett a jogsi egyedül is vezetgettem

2020. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azonnal. És azóta folyamatosan, 17 éve kb.
2020. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Holnap megyek forgalmizni ötödik alkalommal, ha sikerül végre és majd megkapom a jogsit hét vége fele vagy jövőhét elején, nagypapámmal szeretnék gyakorolni faluban még, majd kimenni a főútra másik faluba, majd pedig városban vezetni vele, és csak utána fogok egyedül vezetni csak. Szeretnék tippeket és trükköket kapni tőle anyósülésről.
2020. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!!
2020. aug. 31. 06:28
 8/12 anonim ***** válasza:
na sikerult hatodikra?
2020. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2020. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok!
2020. szept. 2. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!