Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan meg bukok a...

Ha folyamatosan meg bukok a KRESZ próba vizsgán, akkor semmi értelme elmenni a vizsgára se?

Figyelt kérdés
Az a baj nagyon nehezen tanulok, nem is értem hogy képzeltem ezt az egészet. Kérdésekre a választ se bírom megjegyezni sokszor. Elég ha meg csavarja a kérdést már be kavar engem. Amit eddig megjegyeztem azt is iszonyú nehezen. Már 45 ezer forintom benne van ebben, ki van fizetve a kresz vizsga is. Sajnálom ezt a pénzt be bukni de szerintem nem nekem való ez. Szóval nem tudom mi legyen, egyébként etitanban tanultam. Szerintem úgyse megyek át a kreszen.

2020. szept. 4. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A forgalmi meg osszetettebb, mi nem tudhatjuk
2020. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert nem is érdekel. Nem foglalkoztat, azt hiszed ez is olyan mint a hétvégéi piac. 45e-et leteszel és adják a vizsgát.

Ha ennyire érdektelen vagy, és nem érdekel az egész még csak akarni sem vagy hajlandó akkor szerintem hagyd. Legalább egy ön és közveszélyes soförrel kevesebb lesz az utakon.

2020. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, csak sajnálom már a pénzt amit bele tettem.
2020. szept. 4. 12:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már 45 ezer forintom benne van"

A vezetés tanulásnak a KRESZ a legkönnyebb része, és neked már az is probléma.

Nem elég a kérdéseket-válaszokat megjegyezni (még az se megy), a KRESZ-t tudni kell ahhoz, hogy vezethess.

Az elméleti vizsgán a 10 pont hiba lehetőség rengeteg (75 pontból 65-el még sikeres a vizsga), de aki nyugodt körülmények között nem tud sorozatosan sikeres teszteket csinálni, fölösleges vizsgára jelentkezni, ott esélytelen, és ami a lényeg: forgalmi vizsgán egyetlen szabálysértés azonnali bukást jelent.

Egy B kategóriás jogosítvány ára minimum 300ezer forint, de lehet az félmilliótól is több, ha nehezen tanul az illető, és erőlködik... a "már 45 ezer" ahhoz képest apró pénz.

Vagy megtanulod a KRESZ-t, és úgy lépsz tovább, vagy inkább hagyd veszni azt a 45 ezret, mert az is benne van a pakliban, hogy félmilliót buksz, és akkor sem lesz jogosítványod.

2020. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szabályokat tanuld meg értőn (!), ne a kérdéseket.
2020. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a válaszokat kell bemagolni, hanem megérteni a szabályokat. A való életben nem 1 perced lesz A,B,C vagy D válaszok közül választani, hanem kb 3 másodperc.
2020. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem megjegyezni kell az összes kérdést. Több pontos feladatokat, egyéb szituációs kérdéseket érteni kell. Ha nem érted hogy akarsz majd vezetni?

Sokan azon buknak hogy elrontana 2-3 3 pontost is, meg még pár 1 pontost.

A több pontos kérdéseket ha nem tudod magabiztosan hibátlanul, akkor felesleges próbálkozni is.

2020. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a szabályokat kell megtanulni. Akkor bárhogy feltehetik a képes kérdést, tudni fogod rá a választ. Mert ez van, hogy variálni lehet 25 féleképpen. Ezért sem szabad betanulni, bemagolni válaszokat, mert az tuti bukta. Forgalomban meg pláne!
2020. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2020. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mi lesz velem itt az isten háta mögött. Ha el tudnék költözni városba az jó lenne. Akkor nem kell autó. De ide kéne.
2020. szept. 4. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!