Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az hogy ha le vizsgázók...

Mi az hogy ha le vizsgázók kreszből sikeresen akkor eltűnik az elsősegély is??

Figyelt kérdés
A etitanban vettem meg ezeket. Kresz kivegezve, tegnap voltam bent az iskolában, azt mondta a nő sikeres kresz után nem tudok belépni és eltűnik az elsősegély is. Addig végezzem el azt is. Ma jött az sms 25 nap múlva KRESZ vizsga. Magyarul ennyi idő alatt még gyakoroljam a kresz meg vegezzem el a lz elsősegély tanfolyamot mert eltűnik az etitanban. Ezt az elején nem mondták. Nagyon bánom hogy meg vettem az elsősegély. Ezért lehet panaszt tenni vagy valami? Olyan idegew vagyok mint az állat. Ez megtévesztő csalás.

2020. aug. 27. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szűnhet meg, adott napot vettél meg gondolom.

Mikor én tanultam akkor jùliusban vizsgáztam kresszből, de nov.bem még biztosan beléptem.

2020. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze még van vagy 46 órám. De azt mondta a nő sikeres vizsga után megszűnik.
2020. aug. 27. 21:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket lehet meg kéne fenyegetni fogyasztó védelemmel, nem? Ez megtévesztő, és nem mondta az elején, tegnap nyögte be. Nem tudom mit képzelnek, én ezt megvettem, hát lehet ilyet?? Nem hiszem. Mocsok egy világ ez, itt mindenki csal meg lop.
2020. aug. 27. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami félreértés lehet. Vagy az ügyintéző nincs a helyzet magaslatán. Nem szokott megszűnní, olyan is láttam már hogy megmaradtak órái valakinek vizsga után és felajánlotta másnak, hogy gyakoroljon.

Az ki van fizetve, ilyen nincs.

2020. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!