Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Etitánban ahol online meglehet...

Etitánban ahol online meglehet tanulni a kreszt ott ez az elsősegély tanfolyam az lehúzás?

Figyelt kérdés
Sajnos én ott nem csak kreszt vettem hanem ilyen elsősegély tanfolyamot is 7 ezerért. A kreszt már rég kivittem még gyakorlok is a végén sokat, de ez az elsősegély piszok nehéz. Hát nagyon nehéz kivinni. Olyan tesztek vannak benne. De természetesen veszi el az időt a KRESZ tanulasbol, most is le vett fél órát. Akkor ez lehúzás. Direkt ilyen nehéz hogy nehezen menjen közben meg veszi az időm el, nem?? Ezt kár volt meg venni kresz mellé. Xd

2020. szept. 8. 14:02
1 2
 11/15 Munkavedelem ***** válasza:

9/10 - Én 8-10 órában tartom. Úgy, hogy a tankönyv felét ki is hagyom.

Kíváncsi lennék, hogy abba a 2x2 órába mi fér bele...

2020. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Munkavedelem ***** válasza:

9-es válaszolónak:

Én 8-10 órában tartom. Úgy, hogy a tankönyv felét ki is hagyom.

Kíváncsi lennék, hogy abba a 2x2 órába mi fér bele...

2020. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék, hogy abba a 2x2 órába mi fér bele..."


Az első két órában általában a Vöröskeresztes aktivista tart előadást, aki elmondja az alapokat.

A lényeg a második két óra, amire online tanuláskor nincs lehetőség: a gyakorlás.

Van próba baba, amin lehet gyakorolni az újraélesztést, néhány próbálkozás után sokkal többet lehet tanulni, mint több órás elméleti tanulással (a videó nézést is bele értve).

A különböző kötözéseket, stabil oldalfektetést, sérült mozgatását egymáson gyakorolják a tanulók, s ott is néhány végrehajtott gyakorlat többet ér, mint a több órás online tanulás.


Az sem titok, hogy a 2x2 órában nem lehet elmélyült tudásra szert tenni, de sokkal többet ér az a tudás, mint a 10-15 órás elmélet, mert ott van lehetőség a gyakorlásra is.

A sikeres vizsgához még annyi segítséget adnak, hogy a tanulók megkapják a a vizsga kérdéseket, amelyeknél ugye annyi a lényeg, hogy a rövid leírásból fel kell ismerni, milyen jellegű a sérülés, és azt hogyan kell ellátni - ezekre a válasz elhangzott az oktatás első két órájában.


Azt még az előadást tartó mentőstiszt is megmondta, hogy ennek a vizsgának a lényege, az, hogy segíteni tudjon az illető, ha baj van, a mentő kiérkezésig a diszpécser telefonon próbál majd segíteni, ennek a vizsgának ennyi a célja: segíts ha tudsz, de ne tégy olyat, amit nem szabad, hívd a mentőt, és kövesd a diszpécser utasításait, amíg kiérnek, nem neked kell meggyógyítani a beteget

A legfontosabb az újra élesztés (kötelező bemutatni a vizsgán)

2020. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebből hogy vizsgázók le, én nem akarok másokon bemutatni semmit.
2020. szept. 19. 08:28
 15/15 A kérdező kommentje:
De lehet mégse megyek másik tanfolyamra, nincs kedvem még egyszer végig hallgatni ezeket. Annyira nem érdekel, hogy az nem igaz.
2020. szept. 19. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!