Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kressz vizsgan tenyleg...

A kressz vizsgan tenyleg ugyan azaok a kerdesek vannak amikte a cd n megkapott gyakorloba talalsz?

Figyelt kérdés
Tudom h mindig mas de tenyelg uyan azoknak a ketdeseknak a varoacioja mint az itthon gyakorlo probatesztbe atlagba 67-68 ponttal megyek az erdemees egy het mulva megprobalnon mit ajanlotok h keszuljek ra jobban

2020. szept. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tízezer kérdésből dob a gép a vizsgán. Azért lett ennyi, hogy aki csak tesztel szórakozik, ne tudjon átmenni.
2020. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki tesztel szorakozott az ismeroseim kozul es atment mi mast kene tennem tanfolyamon tanultunk azvettuk az egeszet mashonna nem tudok tanulni 300 oldalas konyvet meg egy ismerosom se tanult meg
2020. szept. 16. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Átmentek. Szerencséjük volt. Meg tudnád nekem mutatni, hogy amikor egy ezred másodperc alatt kell dönteni, hol tudom megnyomni az autóban az A, B, C, D gombokat? Én nem találom.
2020. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon hasonlóak, de volt hogy ugyan azzal találkoztam vizsgán, mint gyakorlásnál. Volt ahol csak 1 szó volt más. Figyelmesen olvasd el, ne kapkodj, de ne is ráérősen mert időre megy 1 kérdés. Csináld a teszteket, úgy könnyű megtanulni pl. Jobbkéz szabályt. A képes/videós feladatok a legtöbb pontot érők. Kevesebb mint 1 éve van jogsim nem hiszem, hogy azóta változott volna xd... Van olyan kérdés ami teljesen logikus. A könyvet elég 1x átolvasni, hogy megis értsd a dolgokat. (1x sem buktam semmiből jogsiszerzéskor)
2020. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!