Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Előzés után miért viselkedik...

Előzés után miért viselkedik így némelyik autós?

Figyelt kérdés
Megyek a főúton 90-el, előttem meg egy autó 75-el körülbelül. De amikor előzöm, nem hogy levenné a lábát a gázról, hanem kicsit gyorsít, aztán mikor végre leelőzöm, már nem lesz olyan ráérős. Ez miért van?

2020. szept. 17. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Olyan autót állj neki előzni, hogy ha visszakapcsol vagy gyorsít, akkor is meg tudd előzni rövid időn belül.
2020. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszát osztom, noha szerintem nem annyira bátortalanságról, hanem béta beállítottságról van szó. Ők az örökös beosztottak, az örökös hátul kullogók.
2020. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha pl. az autód ránézésre olcsóbb és/vagy gyengébb mint a megelőzendő, általában akkor sajnos sokan úgy gondolják hogy nehogy már. Szánalmas. Nekem most egy szerény autóm van, lassú is, és gyakran tapasztalom ezt. Korábban amikor egy erősebb autóm volt, de szintén szerény külsejű, akkor is történtek ilyen szituk, csak akkor ugye volt bőven erőtartalék. Viszont ha előzés után nem szállt le rólam az ökör, és a 110 se volt már elég neki, az idegesített. Sok ember van az utakon, akinek nem adnék jogsit.
2020. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!