Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Biciklisektől kérdeznék, ha a...

Biciklisektől kérdeznék, ha a bicikliút és a gyalogosút egyben van és én a jobb oldalon haladok mint gyalogos, de mögöttem csöngetnek a biciklivel, akkor nekem balra kell húzódnom? Nem nekik kell kikerülniük engem?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegy merre mész! én csak azért csengetek hogy figyelmeztesselek, hogy jövök, figyelj rám, figyelj magadra, hogy ne lépj be elém, mert nem jó érzés egy biciklikormánytól tockost kapni!

és amúgy meg ha sietek is akkor is lelassítok egy gyalogos mellett, nem zúzok el mint állat. Főleg ha gyerek és/vagy kutya van.

meg van ugye a defenzív közlekedési stílus: figyelem a fejét merre néz, figyel? lát? zenét hallgat? telefonál?

figyelem a testét: merre mozdul? jó se..e van? :D (akkor mégjobban lassítok)

2020. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy ideig kulon van a bicikli illetve a gyalogos ut. Utána pedig egybeolvad. Elég szukocske. Fel is van egymas melle rajzolva az ut elejen egy bicikli es egy gyalogos.
2020. szept. 17. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!