Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 4 kezes C jogsis nemzetközi...

4 kezes C jogsis nemzetközi teherautózás az mennyire rossz dolog?

Figyelt kérdés

Találtam egy céget ilyen expressz szállítás és egy MAN-ra keresnek sofőrt két idegen, én lennék az egyik. 3-4 hetes kint lét 1 hét tétlenkedés.


Jó ötlet? Vagy meneküljek és meg se próbáljam?



2020. szept. 22. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt tudod hogy egy kamion fülkébe még egy ember is alig fér el, főleg meg annyi időre ami cuccot vinni kell, akkor 2 embert eltudsz képzelni milyen szűkösen lehet ott lenni.

A hűtő is ha van benne, de az is kicsi még 1 embernek is. Kb 25-32 literes.

És ha nem tudod hűteni a kajádat akkor konzervet eszel mindíg??

A kaja és vásárlása egy embernek is feladja leckét, külön tudomány.

Tudni kell a boltokat, ahol kamionnal meglehet állni .

Aztán mit hogyan vásárolsz hogy tárolni is lehessen.

Én egyedül jártam a világot de így is borzasztó nehéz a kaja vásárlás, mert ha keveset veszel akkor azért szar hogy nem sokáig elég.

Ha sokat vásárolsz meg nem tudod elrakni rendesen és megromlik.

Arról már ne is beszéljünk, ha az egyik dohányzik a másik meg nem.

Vagy sűrűbben kell megállni wc-re. Még aztán amikor megy a kamion milyen jó lehet a másiknak aludni és pihenni.

Persze megkell próbálni és lehet hogy birni fogod. DE szinte senki nem birja, nem szereti ezt a fajtát.

2020. szept. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!