Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más volt így ugyanígy?

Más volt így ugyanígy?

Figyelt kérdés
Csinálom a jogsit már a 30 órát levezettem és utána vettem még 10et és már csak 2 van de még nincs vizsgaidőpontom. Oktató szerint vegyek még órát, magamban úgy érzem hogy azért jobban megy csak még nem mindig döntök magabiztosan önállóan, másnak hány óra alatt lett meg a jogsi,mert már kicsit elkeseritett hogy még mindig nem vizsgázok.
2020. szept. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 óra után elsőre meg lett, de előtte már 3 éve motoroztam. Ha úgy gondolod készen állsz, kérhetsz időpontot a vizsgára, 30 óra után ez a te döntésed. Az oktató tanácsolhatja a plussz órákat, de nem kötelezhet rá. Nekem kicsit fura volt az a rész hogy nem mindig döntesz magabiztosan, önállóan. Ezt kifejtenéd? Az is megeshet hogy tényleg nem állsz készen a vizsgára és ezt most nem sértésnek szánom. Mindenki máshogy tanul, másban jó. Van aki 30 óra alatt, van aki 40-50 óra alatt tanulja meg. Ez ne keserítsen el. (Nem kizárt az sem hogy az oktató csak plussz pénzt akar kicsikarni belőled, de nem is ez az első amire gondolnék)
2020. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

>>> "jobban megy csak még nem mindig döntök magabiztosan önállóan"

Akkor még határozottan vegyél órákat, erre szükség lesz a forgalomban. Párom is így volt, neki 50 órával lett meg, de azóta jól vezet.

2020. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy nem döntesz magabiztosan önállóan? Mármint, milyen szituációban nem vagy magabiztos? Amúgy nekem 30 órával meg lett elsőnek a vizsga. Én úgy mentem vizsgázni, hogy a vizsga előtti órákon annyi baromságot csináltam, hogy az csak na, az oktató is tökre ki volt rám akadva, viszont úgy általánosságban véve magabiztos voltam. De szerencsére a vizsgára összeszedtem magam, és sikerült. Amúgy szerintem ne légy elkeseredett, nemsokára te is eljutsz a vizsgáig. :) De azért is kérdezem, hogy miben nem vagy magabiztos? Mert arra kéne még rágyúrni valahogy, és akkor meg is lennél. :)
2020. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem mindig nézem a tükröt es a holtteret tájékozódásba talán, autókezelés már megfelelő szerintem.
2020. szept. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!