Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Azt a listát keresem, amin...

Azt a listát keresem, amin felsoroljàk az összes buktatàsra jogosító indokot forgalmi vizsgán. Hol találom?

Figyelt kérdés
Nagyon régen még kaptam az oktatómtól ilyet, elolvashattam egyszer, és ennyi, sajnos nem emlékszem mindenre. Azóta sincs jogsim, és tudni szeretném mik ezek az indokok. Beírtam sok féleképpen a Google-be, de nem találtam.
2020. szept. 29. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a legutóbbi sikertelen vizsgád vizsgalapját, rajta lesz...


:D

2020. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt vizsgám soha.
2020. szept. 29. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Google: Kresz tv.
2020. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Neked másik google van bekötve? Több forrásból, de össze lehet szedegetni.

- Meg nem állás STOP táblánál.

- Gyalogos el nem engedése a zebrán (nem csak lassítással, meg kell állni a zebra előtt)

- Ha jobb kezes utcánál nem lassítasz le az vibi szerint is megfelelő sebességre

- Ha egyirányú utcából jobb oldalról kanyarodsz balra. Ha egyirányú utcában teljesen a bal járdaszegély mellől kanyarodsz balra olyankor, ha az utca elején kint volt a kerékpáros szembeforgalomra figyelmeztető tábla, ebben az esetben bő egy méternél nem szabad közelebb menni a bal oldalhoz

- Kanyarodás előtt csak a tükrökön pillantasz végig, és a nem nézel be a holtterekbe a fejed elfordításával

- Ha bármi miatt be kell avatkozni az oktatódnak

- Sebességhatárok átlépése

- SIKK-es indulás elrontása (sebesség, irányjelző, körülnéz, kéziféket kienged), irányjelzést, körülnézést szokták elfelejteni

- Elindulási szándékát jelző autóbusz ki nem engedése a megállóból

- Közlekedési lámpa tilos jelzésén áthaladás, ez általában a sárga későn észlelése miatt szokott lenni

- a lefulladás NEM bukási ok, kivéve ha vasúti átjáróban fulladsz le. Vagy ha úgy mész bele a vasúti átjáróba, hogy azt folyamatos haladással nem lehet elhagyni.

- Kereszteződésben bent ragadás lámpaváltás után.

- Indulás előtt a világítás, fék, kormány működés ellenőrzésének elmulasztása.

... és ha te is keresgélsz fél órát, meglesz az összes ok.

2020. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 29. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Később iderakok egy képet a papírról ha megvan még nekem
2020. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
2020. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pontosan ezt kerestem!
2020. szept. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!