Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga segítség?

Forgalmi vizsga segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán fogok forgalmi vizsgát tenni, vagy legalábbis megkísérlem. Tudnátok valamit tanácsolni?

Mitől bukhatok meg azonnal?

Mire figyeljek nagyon?

Hogy győzzem le az idegességet?

Akármi tipp, meg pozitív energia... Köszi ha segítettek..

17f :)



2020. szept. 27. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan dolog is van ami miatt azonnal megbukhatsz, ilyen például az elsőbbség meg nem adása, vagy ha az oktatónak bele kell nyúlni a vezetésbe...


Mire figyelj nagyon? Mindenre! :D


Az idegesség ellen talán az a legjobb, ha úgy próbálsz hozzáállni, hogy ez is egy olyan óra mint a többi. Meg ha nem sikerül az sem a világ vége, van még lehetőség javítani.


Hajrá, menni fog az! :)

2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, itt egy "B" vizsgalap, ezen tudod tanulmányozni, hogy mi az ami azonnali bukás, mi az amiért hibapontot kaphatsz stb...



[link]

2020. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Legfontosabb tanács: ne izgulj, figyelj oda mindenre!

Gondolj úgy rá, mintha csak gyakorolnál.

Mire figyelj? Holttér (nagyon fontos), táblák, egyirányú utca (!), irányjelző stb., mindenre.

2020. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mire figyelj? Mindenre. Tényleg.

Mitől bukhatsz meg? Vizsgabiztostól függ, szóval lehet már attól is, hogy nem vagy szimpatikus.

Hogy győzd le az idegességed? Én úgy mentem oda, hogy leszarom. Tényleg. Mi a tét? Legfeljebb veszel még pár órát és legközelebb jobban koncentrálsz.

2020. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Én ma tettem sikeres forgalmi vizsgát, harmadszorra lett meg. Én Budapesten vezetek, és tényleg BÁRMI adódhat, szerintem sokszor a szőrszálhasogatás megy, de ami nekem sokat segített, az az, hogy inkább LASSAN, MEGFONTOLTAN vezettem, próbáltam végig nyugodt maradni, előre gondolkodni, néztem az utat, hogy milyen tábla lesz, ott mire fogok figyelni, zebrán gyalogost átengedni.

És fontos, hogy ha ejtesz egy hibát, ne parázz rá, menj tovább nyugodtan, addig jó vagy, amíg nem mondják, hogy állj félre. Sok sikert!

2020. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező.Sikerűlt a vizsgád?
2020. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem.. Meghúztak
2020. okt. 6. 00:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nagyon sajnálom.De ne add fel főleg ha még csak ez volt az első.Én tegnap buktam meg harmadjára senkinek sem kívánom az érzést baromi rossz,de meg ennek ellnére sem hagyom abba,megyek negyedjére is.
2020. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is harmadszorra sikerült csak, közel 100 óra vezetés után, de meglett! És elég jól is vezetek most már egyedül, pedig most kezdtem. :) Ne add fel, menni fog!
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem dogom feladni, utaltunk az oktatnak pénzt, adott szamlaszamot, hogy kerjen majd vizsgat. Remelem ker, es nem lesz semmi gond
2020. okt. 7. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!