Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestiek! Szombat délelőtt...

Budapestiek! Szombat délelőtt parkolni itt mennyire lehetetlen?

Figyelt kérdés

Vas utcába (8.ker) kell mennem szombat délelőtt időpontra. Mennyire lehetséges ott parkolnom szombat d.e.? Vagy tudnátok ajánlani a közelben olyan helyet, ahol fixen le tudok állni?

Az ország másik feléből megyek és így is sietnem kell, hogy odaérjek, nem lesz időm még bóklászni is. (Tavaly egy másik találkozó előtt 40percig keringtem, mire találtam helyet Pest másik részén.)

Nem ismerem a várost, így minden segítséget megköszönnék!


2020. okt. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz a parkolás miatt, akkor menj egyenesen a Blaha Lujza térre az Európeum bevásárlóközpont mélygarázsába, 400ft óránként, de helyed tuti lesz. Hétvégén meg ingyen lenne helyed az utcán.
2020. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként hétvégén mennyire szokott zsúfolt lenni az utca? Gondolom nagyon,nem?
2020. okt. 1. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem ott lakom, néha meló közben betévedtem arra kisteherautóval, de elég centizős környék volt.
2020. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hétvégén azert kevesebb a szabad hely, de délelőtt több esélyed van, mint delutan. Nem tudom hogy állsz a párhuzamos parkolással, de ott csak úgy lehet parkolni.
2020. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor lesz a mélygarázs, mert én is elég nagy autóval megyek. Szép estét Neked!
2020. okt. 1. 23:03
 6/9 A kérdező kommentje:
A párhuzamos nem tartozik a legnagyobb erossegeim közé sajnos 😂
2020. okt. 1. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem lőhetsz mellé. Köszönöm, Neked is szép estét!
2020. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig állj meg a Márkus Emília utcában, ott nem kell párhuzamos parkolással szórakozni. A Vas utca hétvégén elég “sűrű”, de azért egy-egy hely szokott akadni, viszont valóban küzdelmes beállni a kétoldali parkolás mellett eleve szűk forgalmi sáv miatt. Azt is fontos tudni, hogy a Szentkirályi utca és a Somogyi Béla utca is le van zárva közműépítés miatt, így sajnos a Vas utcai helyek is túlterheltek.
2020. okt. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Blaha: Corvin parkolo, Markus Emilia utca, Stahly utca. Ezek viszonylag jok szoktak lenni hetvegen.
2020. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!