Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bármilyen...

Miért van az hogy bármilyen képzésre megy az ember mindenhol kedvesek, de az autós iskolában rendkívül bunkók általában?

Figyelt kérdés
Máshol annyi pénzért amit az autós iskolában elkölt az ember egy B jogosítványra annyi pénzért szinte mindehol ki nyalják a popsim. Miért van az hogy az autós iskolák ennyi pénzért viselkedni nem tudnak normálisan? Vagyis nem is az iskolák hanem az oktatók. Miért van ez megengedve miért nem szabnak ki rájuk szigorúbb törvényeket vagy vizsgákat hogy pszichopata ne lehessen oktató. Tudni illik ami árat látsz az autósiskola honlapján az nem valós ár mert annyiból úgysem csinálja meg max nagyon kevés ember. Ahogy az interneten elnézem az emberek sokat szenvednek sok órát vesznek, könnyen megugorhat egy jogosítvány akkor 1 millió forintot is de hogy 600-700 ezret elköltenek az biztos. Na most ennyi pénzért miért kell ezt tűrni?? Miért nem lehetne kialakítani az országban normális autós oltatásokat ahol nem elmebetegek akarnak oktatni? Ezek nagy részének vezetni se kéne, nem hogy oktatni. Ilyen összegekért mért kell ezt tűrni? Ha le ordítod akkor száz százalék hogy még jobban megszivatnak szóval nagyon komolyan vannak szolgáltatva az emberek.

máj. 15. 18:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*oktatásokat


* ki vannak szolgáltatva emberek

máj. 15. 18:56
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Az oktatók mentalitása a taxisofőrökéhez hasonló. Sok udvarias van köztük is, de sok olyan is, aki kicsit érdesebb modorú. Őket átnevelni nem fogod tudni.

Tényleg drága a képzés, de amiket írtál, az erős túlzás. AKi ennyit költ rá, az extra tehetségtelen, aki jobb is lenne, ha sosem vezetne.

máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem túlzás az összeg. De szerencsére vannak normális oktatók is, csak ki kell fogni. :)
máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert általában megsanyarodott nagypapik és nagymamik vezetik az ilyeneket, akik már azért kaptak az élettől rendesen.
máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az autósoktatók többnyire egyedül vannak vagy 1 tanulóval, szerintem ezért engednek meg maguknak néha olyan hangnemet.


Másik, hogy folyamatos oktatóhiány van, azaz túl kevés a kínálat a kereslethez képest, így a sok kiégett, tahó oktató is a felszínen tud maradni.

máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki olvas kommenteket Facebook vagy bárhol az tudja hogy nem túlzók. Az emberek le írják hogy így van. Ha meg van 600-700 ból akkor még jó vagy. Vannak akik 900-1000000 már el költöttek és még meg sincs nekik mindig. Sajnos rájöttek hogy az emberekkel bármit meg tudnak tenni.
máj. 16. 12:06
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Rákerestem interneten. Egyik autós iskolánál elmélet és gyakorlat vizsgadíjakkal együtt 370e Ft és ebből a gyakorlati órák 10e Ft/óra áron vannak. Vagyis, ha a kötelező 30 óra helyett mondjuk 40 óra kell a tanulónak, akkor összesen 470e Ft-ba kerül neki. Ez is sok pénz, nem vitatom, de hülyeség olyat írni, hogy jó, ha 600-700e Ft-ból megvan. Én elhiszem, hogy van, aki 1 M Ft-ot is rákölt, mert olyan tehetségtelen, de ez már legyen az ő baja. De nyilván nem az panaszkodik FB-kommentekben, akinek normálisan megy, hanem aki képtelen megtanulni vezetni.
máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Az a 40 óra inkább 45-50 mininum, hogyha normálisan meg akar tanulni vezetni, és valóban levezeti a kötelező km-eket, és nem csak úgy beírja az oktató.

És akkor mire időpontot kap, és akkor ha nem megy át elsőre...

máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

8-as, igen, az ügyetlenek.

Amikor én tanultam, még 20 óra volt a kötelező, és én 25 óra után sikeresen levizsgáztam. És osztálytársaim közül egyvalakinek nem sikerült elsőre, a többieknek (legalább 20-25 embernek) elsőre sikerült a gyakorlati vizsgája.

máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom: van itt egy kérdező aki már hónapok óta nyomja a 700 ezer egy jogsi dumát. Reménytelen eset.


Legutóbb egyik kérdésében tételesen le lett neki vezetve, mennyibe kerül egy jogsi, ha elsőre megvan minden akkor 350-450 mindennel is együtt, de még ha többlet órákat kell vegyen akkor is 500 alatt megáll.


Eddigi kérdéseiben 700 ezreken lovagolt, most már emeli a tétet 1+ millióra :D

máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!