Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-titánon a gyakorló vizsgákat...

E-titánon a gyakorló vizsgákat lehet a tananyag 90napos lejárati ideje után is csinálni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném. Nincs személyes tapasztalatom, de szerintem logikusan véve 90 nap után az egész E-titánhoz lejár a jogosultságod, egyáltalán nem tudsz majd bejelentkezni.
2020. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap voltam beiratkozni, azt mondták nekem, hogy amikor én visszamegyek a kész e-learning igazolással, akkor a vizsgáig nekem lesz lehetőségem gyakorolni. Szóval elvileg igen, gyakorlatilag nem tudom.
2020. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


A tanulói felületen három dolgot tudsz elindítani:


1.- „B” kategóriás tananyag (ez ugye a 60óra 90nap)


Emellé van 2 kiegészítő tartalom:


2.- „B” kategóriás vizsgafelkészítő – Közlekedési alapismeretek (ez az amit te keresel. Ezt az 1. pontban leírt tananyag 100%-ra teljesítése után tudod megnyitni, és onnantól korlátlanul használhatod)


3.- Vezetéstechnika - A pótkocsi vontatása (ez szintén korlátlan idejű, azonban bármikor el lehet indítani)

2020. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Felkészülés a KRESZ vizsgára - Fordulat Autósiskola

www.fordulatjogositvany.hu › felkes...

Translate this page

Minden, amit a KRESZ tanfolyamról és vizsgáról tudnod kell. Jobb az E-learning? Online KRESZ tesztek, ajánlott tananyagok és tanulási tippek, módszerek. ... Ahhoz, hogy vizsgázni mehess, vagy az e-learning tananyagon kell átrágnod magad ... ütemedben haladhatsz a tananyaggal – a 90 napos érvényességi időn belül.

Missing: titánon ‎ideje


Jogsi szerzés 1. rész KRESZ + vlog ~ Nóra tükre

noratukre.blogspot.com › 2016/08

Translate this page

Aug 3, 2016 — Ne az árak alapján válassz, lehet a legdrágább is rossz (értsd: silány az oktatás, ... a gyakorló lehetőséget,


Download (4MB) - SZTE Publicatio Repozitórium - Szegedi ...

publicatio.bibl.u-szeged.hu › NemethAnikoszerk.meszk_c...

PDF

2020. okt. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%
Nemrég csináltam meg, a jogosultság lejárta után nem fogsz tudni belépni a rendszerbe a vizsgakérdésekhez sem. Most is megpróbáltam, ennyit ír: "Az Ön e-learning tanfolyam előfizetése lejárt. További tanulás csak pótóra vásárlása után lehetséges!"
2020. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!