Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen megoldások vannak a...

Milyen megoldások vannak a tömegközlekedésen kívül, ha olcsóbban szeretnék utazni országon belül?

Figyelt kérdés
Az Oszkár teletaxi nevű szolgáltatást ismerem, de nekem nincsenek jó tapasztalataim velük, mert egyszer megkértem a sofőrt, hogy vigyen már hazáig ami 500 méterrel volt csak messzebb az úticéltól, de nem vállalta. Elég rugalmatlan egy társaság. Az Uber sokkal jobb volt szerintem.

2020. okt. 25. 00:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint ha a taxi tarifánál olcsóbban szeretnék utazni országon belül. Így talán egyértelműbb a kérdésem.
2020. okt. 25. 00:11
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert engem Kecskemétről Budapestre 20ezerért szokott vinni a taxi. Az reális ár szerintetek?
2020. okt. 25. 00:15
 3/12 A kérdező kommentje:
De ebben benne van a vissza út is és hogy 1-2 órát vár rám!
2020. okt. 25. 00:15
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Mi az hogy xy társaság az Oszkár? Ott magánszemélyek vagy fuvaros cégek hirdetnek, kismillió felhasználóval. Te úgy látom, egy rossz tapasztalat alapján általánosítasz (amúgy nem is jogosan).


Taxival Bp-Kecskemet között... nagy észlény vagy.

2020. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Taxival Bp-Kecskemet között... nagy észlény vagy."


Szerinted mivel kellett volna mennem? Nincs autóm. A tömegközlekedés se nagyon érné meg mert többedmagammal mentem,úgy meg már a jegyárak is duplázódnak. Pont ezért írtam ki a kérdést, hogy hátha van jobb ötlete valakinek.

2020. okt. 25. 00:55
 6/12 A kérdező kommentje:
De úgy látom ötlet az nincs....
2020. okt. 25. 01:31
 7/12 anonim válasza:
92%
Ötlet az van csak hülye vagy...
2020. okt. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Saját autó.
2020. okt. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Oszkár nem egy közlekedési szolgáltató , az csak közvetít fuvart kereső és kínáló emberek között. Szóval az egyszeri rossz tapasztalat ellenére érdemes lehet újra megpróbálni.


Egy fő utazása esetén igazából a ma már kevéssé bevett, de továbbra is létező autóstop a legolcsóbb módszer, persze az időt rá kell szánni és nem árt, ha jó arc vagy.

2020. okt. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak a telekocsi-szolgáltatások, vagy esetleg (ha van jogsid) a car sharing szolgáltatások - mint pl.: [link] vagy [link] vagy [link] - jelenthetnek alternatívát.


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]

2020. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!