Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen megoldások vannak a...

Milyen megoldások vannak a tömegközlekedésen kívül, ha olcsóbban szeretnék utazni országon belül?

Figyelt kérdés
Az Oszkár teletaxi nevű szolgáltatást ismerem, de nekem nincsenek jó tapasztalataim velük, mert egyszer megkértem a sofőrt, hogy vigyen már hazáig ami 500 méterrel volt csak messzebb az úticéltól, de nem vállalta. Elég rugalmatlan egy társaság. Az Uber sokkal jobb volt szerintem.

2020. okt. 25. 00:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Durván 5 ezer ft lenne Kecskemét-Budapest oda-vissza vonattal. Erre még rájön Budapesten belül a közlekedés, max 1650 ft egy napra (24 órás bérlet).

Ennél max az Oszkár lenne olcsóbb, próbáld meg újra. Olyan felhasználót igyekezz keresni aki nem üzletszerűen használja, csak civil felhasználó.

Azért a 20 ezres taxizásnál lényegesebben olcsóbban meg tudnád oldani

2020. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
BLA-BLA CAR alkalmazást tudom ajánlani. Mikor egyetemre jártam evvel az alkalmazással foglaltak helyet nallam az utasok. Nagyon jó volt mert társaságom is volt viszont a benzin költség is oszlott.
2020. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!