Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga pénz kérdés?

Forgalmi vizsga pénz kérdés?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori manapság a vizsgabiztos lefizetese mostanság ?Ti ismertek ilyet ?

Nekem.holnap lesz de az oktatom ilyet nem.hozott fel..


2020. okt. 25. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Biztosa valogatja , van amelyik csak így enged át lehet bármilyen felkeszült . Meg van aki feljelent érte ... Puhatold ki .
2020. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2020. okt. 25. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csaj tanulók esetén könnyebb mert elnezőbbek meg beprobálkoznak az oktatók ami kellemetlen . Kreszt rutint mindent le lehet fizetni . Más kérdés hogy a jogsi tükrözi e a tudasat kepesitését . Gyakorlatok sportok és speciális vez.technikai képzések fejlesztik az embert .
2020. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretik ezt mondani. Szerintem viszont kezd az egész biznisz egy rossz viccé válni. Hallottam egy olyan srácról aki csak megvette a 30 óráját de nem ment el vizsgázni. Azt hittem, ez marhaság. De! Ez a vicc, hogy én is rosszul jártam, én megbuktam egyszer a 30 kötelező órám után az oktató azt mondta, hogy javasolja a pótórákat de nem akartam érthető okokból. Aztán miután akartam jelentkezni újra, azt írta nekem hogy 100 -200 pótórára lenne szükségem. Ugyanő beszélt nekem az első órán egy hölgyről aki "akkora antitalentum" volt, hogy 93 óra után se volt közel a vizsgához, de ki akarta próbálni... Ő arra akart menni hogy a végtelenségig csak órákat vegyél de ne is vizsgázz. Én jó ideig abban a hitben feladtam hogy "biztos alkalmatlan vagyok a vezetésre" aztán idén akartam újrapróbálni és beiratkoztam egy új iskolába új oktatóhoz aki nem is ért rá órákat adni nekem, nyár végén közölte, hogy nem is fog időpontot adni nekem vizsgára mert sorban buknak az emberek, és a tanulói csak 60 óra után mehetnek vizsgára... nagyon úgy érzem, hogy arra utaznak, hogy elvegyék minden pénzed és kisemmizzenek. Én még szerencsés vagyok, hogy ilyen olcsón megúsztam! :D
2020. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az indul jobb eséllyel aki kölökként dodzsemezett meg faterja stb elvitte vezetni mezőre parkolokba . Ezt a fair oktató látja ad neki minimalis orát és hamar vizsgára küldi . Én a semmiből kezdtem családban nem volt gép , nem volt kismoci jogsim sem . Forgalmira leggagyibb es rozoga Skoda favorit jutott mert a jobb gepekre tuljelentkezes volt . Feketén is mentünk az oktatoval meg haver autojával . 3szor megvágtak forgalombol , egyszer joggal, a további 2 esetben azért mert nem perkáltam le a sápot . Lealltam 3 honapra mert az oktato kimaradt szabikat vett ki . Vettem egy patika Golf 2 1,3 cégfelszamolásból , stikában jártam vele főleg kora este . Jelentkeztem vizsgára pótóra nelkül .Tudtam hogy tudok , nyugodt voltam . Átmentem nem kellett végig vezetni az időt , a biztos is gratulalt hogy jo reflexeim vannak fain minden . Rákérdezett az oktató mi történt ? Megmutattam a Golfot ami ott parkolt , érthető mondta , inkább ez mint a lefizetés amit a rutintalanok tesznek .
2020. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!