Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabálysértési eljárásban...

Szabálysértési eljárásban engem hoztak ki vétkesnek, holott egyértelmű a dolog csak a másik fél apja vmi nagy góré.10. 000 a bírság,91. 000 az eljárás költsége amit nekem kell megfizetni 30 napon belül. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 09:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fellebbezel...Egyébként írd le pontosan mi volt ez a dolog,és akkor mi is véleményt tudunk alkotni hogy ki volt a hibás.
2010. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
egyirányú úton parkoltam halszálkába. A halszálkából ahogy tolatok ki, a tolatási szögem pont nekimegy egy útnak amiből az egyirányu utra lehet kanyarodni.Onnan jött ki az emberke. Nincs táblája, viszont van gyalogos forgalma. Az út 70-80%ára már kitolattam amikor összeütköztünk. Tuti hogy nem figyelt. Ja és volt velem valaki a kocsiban és az ő vallomását nem is vették fel, be sem hívták. Semmi. Elkérték a címét és kész.
2010. aug. 10. 09:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ő volt a hibás:S És hogyhogy téged hoztak ki vétkesnek akkor?Főleg hogyha kimentek rendőrök ott is látszik hogy már mennyire kint voltál amikor belédjött.
2010. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát az eset után közvetlenül kijöttek, ők is mondogatták, hogy hát ez mi volt meg ilyenek. Aztán behívtak hogy részletesen elmeséljem, hogy mi történt. De a csajszit aki velem volt akkor, őt nem!!!!! És ugye ezt sem értem, hgoy miért. Aztán jött egy levél, hogy meg kell jelennem a baleset helyszínén ekkor és ekkor hogy rekonstruálják a balesetet és akkor mindent ugy csináltunk ahogy a balesetkor történt, annyi eltéréssel, hogy nem ugyanabba a halszálkába kellett beállnom. :S Aztán meg ittvan tessék 100.000Ft 30nap alatt. Mondom a pasi apja vmi góré az önkormányzatnál vagy nem istom hogy hol. Nemtom mit csináljak.Mert ha fellebbezek és azzal sem megyek semmire akkor annak a költségét is nekem kell állnom... :(
2010. aug. 10. 10:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges lettem! Most jól beolvasnék a pasinak!!!
2010. aug. 10. 10:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni meg vannak véve kilóra a rendőrök, bírók... a leggazdagabb cigánybűnözők, uzsorások, drogmaffia mind benne van az "igazságszolgáltatás"ban.
2010. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy hányás az egész....!!!!!
2010. aug. 10. 10:06
 8/17 A kérdező kommentje:
MÉg egy kérdés kikérhetem a fotókat, anyagokat, ugye?
2010. aug. 10. 10:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Halszálkán, tehát _szabálytalanul_ parkoltál.

2. Te hajtottál ki egy "parkolóból" egy útra. Az azon közlekedőnek elsőbbsége van.

3. Amikor összeütköztetek 70-80%-nál, neked már korábban kellett volna látni az érkező autót...


Szerintem nem annyira egyértelmű, hogy ő a hibás...

2010. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

1.Halszálkában parkolni mióta szabálytalan???

2.HA az uton haladt volna akkor neki lett volna elsőbbsége, de ő az utcából kanyarodott rá az utra,neki kellett volna körülnézni...jobbkéz szabály is létezik plusz gyalogos forgalom volt. 70-80%ot meg nem magyarázom mert egyértelmű...

2010. aug. 10. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!