Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek megmerjem próbálni...

Szerintetek megmerjem próbálni a kamionozast?

Figyelt kérdés

3 éve van b kategóriás jogosítványom. 1 éve van c kategóriás jogosítványom. Van gki-m is és pav3 is.(gki szimulátoros vizsgán 0,43

volt a reakció időm megjegyeztek hogy nagyon jó eredményt értem el. ) Nagyon jól sikerült a pav vizsgám is elsőre sikerült. (külön mondta a pszichológus, hogy kiemelkedő teljesítményem van.)


Viszont félek a vezetestol meg mindig.(azt hittem elmulik) Vagy izgatott vagyok vagy ideges nem tudom eldonteni de olyan szinten ha pl levezetek 400km t akkor fáj estére a hátam gondolom az idegtol. Kicsit olyan panikolos fajta vagyok szorongok a kormány mögött ha olyan helyre kell menni ahol meg nem jártam vagy nem ismerem.

Azért választanám a kamionozast mert nagyon szeretem ezeket a nagy vasakat. Volna hozzá érzekem a c kategóriás vezetés is jól ment (gyermekkorom óta traktorozok mtz vel potkocsikkal) (vezettem mar nyergest is egy kis szakaszon és tetszett)

Nem a kamiontol félek hanem ettől amit leirtam mert bármikor belemernek ülni és elmenni vele A-bol B-be csak ez az izgatottság vagy idegesség megőrít útközben... És ha autónál ez van akkor kamionnal sem lesz másképp. Most szeretném az e kategóriát elkezdeni. Mit tudnátok nekem tanácsolni?



2020. nov. 11. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Persze, ha félsz a vezetéstől nyilván kamionozni kell menni. Aki a víztől fél az általában úszómesternek vagy vizimentőnek áll.
2020. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Csak autót napi szinten vezetek és ha arra kerül sor elojon ez a hülyeség... :/ nem vagyok benne biztos hogy ez csak magától egyszer elmulik aztán lehet ha napi szinten űzőm. Köszönöm válaszod
2020. nov. 11. 16:00
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Múlt héten is volt ez a kérdés .

Ülj be a ki basz..t kamionba és menjél már .

2020. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 D. Brasco ***** válasza:
79%
En azt tanacsolnám hogy vágd ketté a jogositvanyodat majd rituálisan égesd el es soha többet ne ülj volán möge....nem még hogy ezzel keresd a pénzed meg további kategoriakat csinalj.....
2020. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen vártam az ilyen stílusú válaszokat is.
2020. nov. 11. 16:58
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Pánikolsz a vezetéstől és kamiont akarsz vezetni?Szerintem ne tedd.Elég hülye ötlet...
2020. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy szakemberrel azért felveszem a kapcsolatot, hogy mit mond erre. Arra is gondoltam hogy komfortzona miatt mert általában csak helyben vezetek a megszokott útvonalaimon.
2020. nov. 11. 17:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni mit fógol előadni mikor tolat kell majd ?
2020. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hehehe..fáj a hátad? A sors úgy hozta, hogy azonnal kellett menni Isztambulba csak traktorral. Hajnali négykor indultam a telepről, és egyhuzamban másnap hajnali kettőre beálltam a városszéli pihenőbe..nem fájt a hátam. ja, és beszéltem a bolgárt és a törököt.(azt nagyon szeretik)


Az E vizsgád mikor lesz meg? mert a nélkül ne reménykedj.

2020. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ott a két szép nagy tükör meg a két szép lábunk hogy kiszalljunk és megnezzuk ha esetleg erre van szükség. Nem a rampara való tolatassal van a bajom. Inkább pont ezt élvezem a legjobban mikor forogni kell ezekkel a gépekkel. Mtz vel is mikor a forgozsamolyossal nyomtam az az igazi :D. 2-3 hónap múlva kezdem az e elméletet.
2020. nov. 11. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!