Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ezek után...

Sonkamon kérdése:

Mire számíthatok ezek után forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Röviden: levezettem a 30 órát, oktatóm közölte, hogy megyünk vizsgázni, mert tehetségesnek tart. Megbuktam. Másodjára is megbuktam “megtévesztő irányjelzés” miatt. Aznap délután apukám felkereste az oktatómat és elmondta neki, hogy van egy összeg, amit a sikeres vizsgához le kell tenni. Közölte vele, hogy 30.000 forint. Januárban megyek vizsgázni, mire számíthatok?

2020. dec. 27. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt ez van, mi lehet pl Peruban?
2020. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szörnyű hogy utána kifogsz jönni a forgalomba !!!
2020. dec. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizetsz, akkor elnézőbb a vizsgabiztos. Kevesebb hibapontot fog behúzni.

Ettől függetlenül, ha olyan hibát csinálsz, ami azonnali bukás, akkor így is meg fogsz bukni.

2020. dec. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vezess
2020. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatód hazudott. Az az összeg egyenesen a zsebébe vándorolna, semmi köze a vizsga sikerességéhez.

Pár éve ledarálták a korrupt vizsgabiztosokat. Nem kizárt, hogy még van 1-2, de az oktató nem tudja előre, hogy ki lesz a vizsgabiztos (ott helyben derül ki), így az ígérete teljes hazugság.


Figyelj, én három jogosítványt szereztem, mindegyik forgalmi vizsga elsőre megvolt. Budapesten csináltam. Nem lehetetlen ez, csak lassan, körültekintően kell vezetni.

2020. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem klappol a sztoriban.
2020. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen elsőre de nem valószínű, hogy sikerül a vizsgabiztos + az 1. alkalom miatt. Először kb. egy semmin buktam meg. Rendőr irányította a forgalmat és az autó eleje kb. 10 centivel ráért a zebrára. Ezen kívül semmi hibám nem volt, de ez instant bukás volt. 2. Alkalommal kicsit balfaxkodtam, lefulladtam, nehezebben ment a parkolás mégis átmentem. Szóval nem kell elkeseredni, majd sikerül az.
2020. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz, konnyitett uton mehetsz, de valasztod ki a parkolast, meg kb mindenben segitenek. Ez mondjuk attol is fugg h mennyit. En 80 ezer forinttal bebiztositottam magamat.
2021. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!