Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fedélzeti kamerán hogyan kell...

Fedélzeti kamerán hogyan kell menteni az adott felvételt/eseményt?

Figyelt kérdés

Yi dasch. Szóval megtörtént amitől féltem, 3 perces ciklusok vannak és az esemény 2 perc 50-el kezdődött majd 3 perc 7 masodperckor azaz akkor már 0 perc 7 másodperckor ért véget én a végén nyomtam meg a piros gombot csak a 7 másodpercről van felvételem.


Ez csak egy nyergessel való tolatás volt amit le akartam menteni mert tetszett, de így csak annyi van, hogy már betolatott. Tegnap amikor azt kaptam el, hogy majdnem frontálisan ütközök azt lementette.. mert 1 perc 30 tól 1 perc 37 ig tartott így 1 perc 45 felvételem van.


Van alkalmazásom , ha baj van és nagy akkor nincs probléma, de ilyenért nem állok meg mobilozni megis fontos.


2021. jan. 15. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem értesz a 3 perces cikluson?

3 percet felvesz, utána azt törli, és annak a helyére megy az újabb 3 perc.

2021. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van amelyik épp ezért ilyenkor menti az előző 3 percet is.

Sajnos nem mindegyik.

2021. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!