Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetni tanulok (B), de még...

Vezetni tanulok (B), de még az 50. óra után sem megy minden tökéletesen. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Van, hogy nem veszek észre egy-egy táblát

Egyirányú utcában, ha nincsenek felfestve az útburkolati jelek, akkor nem húzódok le a úttest jobb szélére

Egyirányú utcából nem mindig az úttest bal oldaláról kanyarodok balra

Vagy megesett, hogy nem figyeltem a záróvonal végét és át akartam sorolni azon keresztül másik sávba

Ti, hogy tanultátok meg ezeket? Tipp?



2021. jan. 21. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Elméletben tudom ezeket, de vezetés közben valahogy mégsem megy.
2021. jan. 21. 14:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te igazából figyelmetlen vagy.


Nekem az segített, hogy megszoktam hamar az autót és nem a kezelésre figyeltem.

Szerintem nálad is hasonló a probléma gyökere. Túlságosan az autóra figyelsz.


Ha pedig nem ez a gond, akkor muszáj leszel nyitott szemmel járni, már amennyiben jogosítványt szeretnél szerezni.

2021. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Plusz órák.
2021. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
27%
Lefizettem a vizsgâztatót az oktatómmal együtt.
2021. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog az, ne aggódj, velem is ugyanez volt, de végül 65 óra után átmentem elsőre. Nagyon oda kell figyelni, nézz meg minden táblát, és próbálj meg végig nyugodt maradni, még akkor is, ha hibázol.
2021. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De jól esik utolsó, hogy ezt írod! Pont holnap megyek vezetni.

#2 Teljesen igazad van.

Köszi.

2021. febr. 2. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy mondják, még nem tudsz eléggé figyelni, de menni fog majd.

Változó, kinek mennyi idő kell, hogy ráérezzen. Én 70 órát vettem anno azt hiszem, de van ismerősöm, aki 90-et.


A legfontosabb, hogy ne vegye kedved, hogy még nem megy.

Majd eljutsz oda, hogy nem fogsz azon kattogni, hogy mikor, hogyan válts, hogyan kezeld a kuplungot, mikor fékezz, mikor kezdj el kanyarodni, mennyire fordítsd a kormányt, stb stb., akkor tudsz koncentrálni a többi dologra, magára a forgalomra, helyzetekre.


Adj időt magadnak, a vezetés gyakorlás kérdése. Ha az oktatód esetleg beszólogat, ne foglalkozz vele.

Sok sikert! :)

2021. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg nagyon jól esik!

Képzeljétek, márciusban fogok forgalmi vizsgázni, mert mostmár meg tudom kellően osztani a figyelmem. Azt mondta az oktatóm, hogy nagyon szépen fejlődök, ezért el mer engedni vizsgázni. :)

2021. febr. 23. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, és sok sikert a vizsgához! :)
2021. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!