Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudtok nyugodtak maradni...

Hogy tudtok nyugodtak maradni forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Ma masodszor mentem, nagyon cuki vizsgabiztosom volt, azzal igy nem volt gond, szabalyokat is ismerem probalok figyelni, de meg igyis neha remegett a labam, meg kapkodok sajnos, nemtudom hogy mit tegyek hogy ez ne tortenjen meg, ha siman oktatoval vagyok nincs gond igy nemtudom mit kene gyakoroljak vagy tegyek hogy vizsgan is nyugodtabb es megfontoltabb legyek

2021. jan. 21. 14:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jobbkeezes keresztezodesnel en nem figyeltem, vagyis annyira arra volt raallva a szemem h kijon. Balra kanyarodtam, jobbrol jo volt szembol meg messze voltak, csak beneztem hogy allt a keresztezodesnel evy biciklis bacsi akit tenyleg nem vettem eszre. Igy jogos volt teljesen. Elkapkodtam sajnos es nagyon a kocsikra figyeltem meg a gyalogosokra h ne lepjenek le elem
2021. jan. 29. 12:50
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd legkozelebb sikerul
2021. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!