Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benne van a rendszerben?

Rapper03 kérdése:

Benne van a rendszerben?

Figyelt kérdés
jogosítványt csináltattam. Vizsga biztostól kaptam egy papirt hogy átmentem. Be van irva egy rendszerben hogy mikor?? le tudják nézni mikor mentem át forgalmin?Papirt kaptam majd kesobb kaptam kezemben a jogosítványt.

2021. jan. 24. 02:58
 1/4 anonim válasza:
75%

Emlékezetem szerint amint megvan a forgalmi vizsga , a következő munkanapon(vagy kettő munkanap?!) Már mehetsz a jogsit csináltatni.



Későbbiekben megkapod a jogsid.

Akkor vezethetsz, ha kéznél van a jogosítványod, amikor nincs nálad, akkor nem.



Nem értettem a kérdést, megkaptad a választ?

2021. jan. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jogsi hátulján a 10. oszlopban vannak a vizsgák napjai.
2021. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog érdekelni, hogy mikor csináltad meg a forgalmi cizsgát.
2021. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a rendszerben.


Évtizedek alatt már a sokadik vezetői engedély cserém volt múlt év őszén, egészségügyi alkalmasság lejárta miatt.

A kormányablakban kapott, cserét igénylő adatlapon, ott szerepel minden megszerzett kategória, a vizsga időpontjával: [link]


Mivel már idős vagyok, nincs szükségem a „C” kategóriára, már második alkalommal csak 1. alkalmassági csoportú vizsgálatot csináltattam. A * jelzés hiányából látszik, hogy a „C” és „C1” nem került a vezetői engedélyemre, ha rendőr nézi, olyan, mintha nem is vizsgáztam volna belőle. De az adatlapon ott van, mert benne van a nyilvántartásban. Ha bármikor csináltatnék 2. alkalmassági csoportot – az egészségi állapotom bőven lehetővé tenné -, akkor rákerülnének a vezetői engedélyemre is.

2021. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!