Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 4szer buktam kresz vizsgan,...

4szer buktam kresz vizsgan, es gondolom ez benne van a rendszerbe, mennyi ido utan tunik el a rendszerbol a bukasim?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Soha.

Jó hír, hogy a jogosítványra nem írják rá, két elbírálás van: sikeres, vagy sikertelen, az NKH-nál a sikertelen vizsgákat is iktatják.

2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ vizsgát írtál, ez elméleti vizsgát jelent.

Mindegy, hogy nyilvántartják-e a sikertelen elméleti vizsgáid, vagy sem, mert nem a darabszám számít (azt az időd és pénzed bánja), hanem a határidő.

„Amennyiben a tanuló a tanfolyam kezdetétől számított tizenkét hónapon belül nem teszi le sikeresen az elméleti vizsgáit, akkor csak a teljes tanfolyam megismétlését követően jelenthető ismét elméleti vizsgára.”

24/2005. (IV. 21.) GKM rendelet

a közúti járművezetők és a közúti közlekedési szakemberek képzésének és vizsgáztatásának

részletes szabályairól

10. § (5)


// A gyakorlati vizsgán való bukásnál veszik figyelembe a darabszámot is: egyazon kategóriából történő öt sikertelen vizsga után PÁV eredmény dönti el, hogy lehet-e tovább vizsgázni. Az öt sikertelen vizsga számításánál a megelőző két éven belüli, azonos kategóriájú vizsgákat veszik figyelembe, tehát ott van „elévülés”, ami két év.

Ezt a fenti rendelet 14. § (4) bekezdése tartalmazza. //


[link]

2017. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Drága barátom! A hiba az ön készülékében van, nem a rendszerben!

A kresz szabályait meg kell tanulni, meg kell érteni, és utána tudni kell alkalmazni. Te még a tanuláson sem estél túl! Állj neki, és tanuld meg! Vizsgázni ráérsz majd ezek után. Egyébként a tanfolyam elkezdésének idejétől számított 12 hónapon belül sikeres vizsgát kell tenned! KÜLÖNBEN ÚJRA KELL KEZDENED AZ EGÉSZ TANFOLYAMOT!

2017. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
No offense kérdező, de aki 4x bukik kresz vizsgán, az remélem sose kap jogosítványt. Van elég hülye így is az úton, nem azért szeretnék karambolozni, mert pl te nem tudod megtanulni a jobbkézszabályt. Jó lesz neked a tömegközlekedés.
2017. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 K...László válasza:
Nem tűnik el belőle, de jó sok pénzed és időd rámegy, mire vezetni fogsz. Én elsőre átmentem, gyakorlaton meg egyszer buktam, másodszorra sikerült, de azóta is mégis kerékpárral közlekedem (13 éve). Azzal még ki tudom védeni a hülyéket meg a vezetés közben tabletezőket és asszonnyal telefonon vitatkozó főegósokat. Helyettük is figyelek, és a KRESZ a fejemben van, plusz 4K-s igazságvédelmi kamera működik a kerékpáromon a gazdagg-cik ellen, akik terepjáróval direkt leszorítanak, miközben van elég helyük.
2017. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!