Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi esèly van rà hogy...

Mennyi esèly van rà hogy benne vagyok a rendszerben?

Figyelt kérdés
Tegnap sikeres forgalmi vizsgàt tettem. Bele kerülhetek ma a rendszerbe hogy tudjam intèzni a jogsit? Remènykedek benne hàtha az ünnepekre való tekintettel meggyorsítjàk a dolgot ès ha mèg nem is jön meg a kèt ünnep között a jogsi, legalàbb el legyen intèzve. Sikeres vizsga utàn ki mennyi idővel ment az okmànyirodàba?
2018. dec. 21. 09:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ÀTLAGBA hàrom munkanap :)
2018. dec. 21. 09:13
 2/13 anonim ***** válasza:
23,8%
2018. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem százalèkot kèrtem, hanem vèlemènyt hogy esetleg vannak e olyanok akik a 3nap letelte előtt intèztèk el a papírokat! :)
2018. dec. 21. 09:33
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
100%

Ezeket a napi mikor jön meg a jogsim/neked mikor jött meg a jogsid/megkapom karacsony előtt a jogsit stb kerdeseket ugyanaz a kretén írja ki a héten minden nap?


"Remènykedek benne hàtha az ünnepekre való tekintettel meggyorsítjàk a dolgot "


Ez azerf viccnek is rossz volt.......

2018. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, ezeket a sok 17-18 éves írja ki, akiknek már viszket a segge, hogy autóba üljenek.


Attól, hogy ünnep van, még kevesebbet fognak dolgozni, tehát szerintem idén nem lesz meg jogsid.

2018. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Munkanapon ugyanannyit dolgoznak, ezért kapják a fizetésüket. Viszont szerintem sem lesz a kezedben újév előtt a jogsi, túl sok a munkaszüneti nap, kevés az idő.
2018. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még versenyző iparágban dolgozva is megérzem a karácsony előtti nagy leeresztést, mi lehet a közszférában? Pl. a velünk egy irodaházban dolgozó minisztériumi alkalmazottak már szerda délután 5-kor úgy be voltak båszva, hogy szerintem nem a jogsid elkészítésén fáradoztak már aznap sem. De ne aggódj, lesz pár héten belül jogsid és a karácsonyfa előtt örülj a családdal együtt a sikeres vizsgádnak - én is hadd gratuláljak hozzá!
2018. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! Igen azt gondoltam is ahogy le is írtam a szövegben hogy ez èvben nem lesz meg. Csak az a gond januàrtól nekem is kemènyen beindul a meló se szabadsàg se semmi, így akkor nem sok időm lesz intézkedni azèrt szeretném az okmànyirodàt minèl előbb letudni.
2018. dec. 21. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:

A három munkanap, az három munkanap.

Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni, nem véletlenül mondják el, hamarabb semmi értelme, és nem is illik az ügyintézőt zaklatni mlg akkor sem,vha esetleg két nap múlva már a rendszerben vannak az adatok.

Megvan náluk is a munkaidő beosztás, ha tegnap a vizsgabiztos egész nap vizsgáztatott, ma viszi be a kartonokat a hivatalba, az ügyintéző holnap iktatja (mert ma a tegnap leadottakkal dolgozik)

Az okmányirodába meg egyszerűen nem illik határidő előtt oda menni, úgy, hogy lehet nincs is még semmi adat a rendszerben.

2018. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es! Holnap nincs munkanap, a legközelebbi 27 csütörtök. Arra rá 3 nap az január 3.

Ha január 3-án keresed fel az okmányirodát, talán már tudsz ügyet intézni. Onnantól 8 naptári nap a határidő (első kiadáskor is), de a postázás nem számít bele.

Szóval legkorábban olyan 12-13 körül van esélyed személyesen átvenni.

2018. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!