Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkivel megesik...

Tényleg mindenkivel megesik egy kisebb szabályszegés?

Figyelt kérdés

Ma volt életemben először és remélem utoljára, hogy megbuntettek. Nyilván nem szándékosan csináltam, figyelmetlen voltam. Jött is a kék papír a szélvédőmre, én meg az összeget látva sírva fakadtam. Föl hívtam a szüleim, akik persze nem tudtak velem mit kezdeni, csak hogy fizessem be. Azóta már lenyugodtam, meg mondták hogy ezen mindenki átesik, őket is büntették már meg. Az még jobban megnyugtatna, ha többen is írnátok ilyen sztorikat, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen /figyelmetlen.

Egyébként annyi volt, hogy a még állni és a várakozni tilos tábla után parkoltam le.

Írjátok sztorikat nekem megnyugvás képpen, igazából utólag már csak jót fogok magamon röhögni hogy ezt is képes vagyok elrontani :D


2021. jan. 28. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyszer parkoláskor pár centit lógott be a kocsim orra a tábla vonala elé, és kaptam egy csekket a szélvédőre.

Rosszulesett, de még aznap befizettem, és el volt intézve.

Végül is jogos volt, de lehettek volna elnézőbbek is.

2021. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előfordul, egyszer várakozni tilosban büntettek meg, egy egész napos parkolásért, máskor fűre parkolás miatt, mindkettőt befizettem és el is volt intézve.
2021. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen.

Engem évi 3-4 alkalommal büntetnek meg valami parkolási dologért, és átlag 2-évente van egy gyorshajtási bírságom.

Ez úgy, hogy Budapesten közlekedek minden nap, évi kb 3 alkalommal járok 1000km feletti úton külföldön, talán nem olyan sok.

2022. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!