Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Második sikertelen forgalmi...

Második sikertelen forgalmi vizsg után vagyok. Próbálkozzak harmadszorra is vagy íratkozzak át másik iskolába? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy hiányosságaim vannak, nem sikerült készség szinten elsajátítani a gk. kezelést és a forgalomban is bizonytalan vagyok. Figyelmetlenségből adódó hibákat követtem el, jogos volt a buktatás. Persze valamelyest a vizsgadrukk is közbejátszott.

Az oktatómról nem akarok rosszat mondani, olyan amilyen, de úgy érzem, hogy hiányzott az órákból az, hogy ténylegesen oktasson. Ne csak ott üljön mellettem és végig telefonáljon, vicceket meséljen vagy időnként ordibáljon.

Nem értékelte sosem a teljesítményemet, nem adott tanácsokat stb...

Ezen dilemmázok, hogy érdemes lenne-e még pótórákat venni és újra próbálkozni, vagy íratkozzak át egy másik suliba és kezdjem előlről az egész forgalmi oktatást?


2010. aug. 17. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Előlről nem kezd el újra, mert a gatyád is rámegy.

Keress fel egy másik iskolát, mondd el a panaszod, sztem ez úgy működik h veszel kb 5 órát mással és mész újra vizsgázni.

Újra lezavarni 20 órát elég nagy butaság lenne.

Amúgy bármikor válthatsz iskolát, de iskolán belül oktatót is ha nem vagy vele megelégedve.

2010. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell másik suliba iratkoznod, egyszerűen kérj egy új oktatót és vele vegyél pár pót órát! :)
2010. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy a hiányosságaiddal és a figyelmetlenségeddel, mint ahogy írtad, akkor nem ért váratlanul a buktatás. Ezt kár az iskolára/oktatóra kenni. A másik iskolába is ez fog történni, ha figyelmetlen leszel. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ne azért buktál meg, mert az oktató nem adott tanácsokat és nem értékelte a teljesítményedet, ez rajtad múlt. Ha az oktató azt mondta volna, hogy hátezbizony 10-ből 6-ot ért, és egyébként nem kell középre kihúzni a váltót, ha 1-ből 2-be teszed, attól te még ugyanúgy figyelmetlen leszel.
2010. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 17. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem szimpatikus az oktató vagy összességében úgy érzed, hogy nem kapod meg azt a figyelmet / tudást tőle, amiért nem is keveset fizetsz akkor egyszerűen válts oktatót.


Ugyan ez volt egy barátnőmmel, marha "sz@r" volt az oktatója, fülét piszkálta, a csajt bámulta, telefonált csak épp nem segítette vezetés közben ha meg elcseszett valamit üvöltözött. Később átment egy barátságosabb fószerhez aki korrektül állt hozzá, ha hibázott átvették, hogy mit csinált rosszul és hogyan kell jól. Rögtön átment a vizsgáján és egész tűrhetően vezet.

2010. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2010. aug. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!