Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Útálatos Norvég autómentők...

Útálatos Norvég autómentők műsora(?)

Figyelt kérdés

Szokott menni ezen sorozat pár csatornán, de szerintem nagyon útálatos hozzáállásuk van ezeknek az autómentősökneknek ami még a műsorba is visszaköszön. Vagy csak nekem tűnik fel?

Ezzel csak én vagyok így?!?

"Ilyenekre gondolok, hogy vagyonokért vontatják el a bajba jutott hóba ragadt járműveket, majd még a rendőrt is kihívják hogy az is megbírságolja azt valamiért, meg ilyesmik.



#TV műsor #Norvég kamionosok
2021. febr. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Utálatos. Nem, nem az. Egyrészt ez egy szolgáltatás. Drága felszerelés, extra engedélyek stb. nem teszik olcsóvá. Szerintem ott is van cascoszerű biztosítás.

A rendőrt köteles értesíteni, hogy biztosítsák a helyszínt. Zárás nélkül beléjük rombolhatnak.

2021. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a szívem csücske az a sorozat... Kamionos vagyok sajnos én látom a ravasz lehűzásokat a sorok között a dögkeselyűktől.


Ezzel ellentétben a másik oldalon meg a Jégkamionosok minden felszerelés és biztonsági intézkedések nélkül járkálnak a jégmezőkön a több tonnás gépekkel. "Ki érti ezt a mai világban?!

2021. febr. 24. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Nem, így működik egy normális országban.


Milyen ravasz lehúzást látsz? Tényleg érdekel.

Drágán adja a hóláncot? Amit eleve meg kellett volna vennie annak aki oda akart volna menni? A benzinkúton is drágább az ablakmosó... Aki nincs előre felkészülve, az fizet többet, ez kb, mindenre igaz. Ellenben ha a mentő okoz olyan kárt a mentés során, ami elkerülhető lett volna, azért meg ő fizet, ez is elhangzik.

Baromi drága egy ilyen üzletet fenntartani, nyilván megvan az ára.

Az meg hogy ott fehérebb a szállítmányozás nehogy már probléma legyen. Pont ez a műsor világítana rá, hogy ha nem tartják be a szabályokat, akkor baj lehet. Teljesen jogos, hogy kihívják a rendőröket. Ez sokkal jobb fehérítési eljárás, mint ami itt megy a Bireg, EKAER és hasonló b/sztatásokkal, távoli pénzbeszedéssel.

2021. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!