Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 30 éve vezetek egész nap...

30 éve vezetek egész nap (balesetmentesen), jól érzem azt hogy egyre hülyébbek a forgalomban résztvevők? Vagy csak az én idegrendszerem kezd gyengülni?

Figyelt kérdés
Nem csak az autósok, hanem a kerékpárosok is. Sőt a gyalogosok is általában világukat nem tudják, össze vissza kilépnek az úttestre. Példákat ne várjatok, egész este lehetne írni őket. Elsősorban a ti saját tapasztalatotokra vagyok kíváncsi.
2020. nov. 18. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Utóbbi. A baleseti statisztikák pont hogy jobbak lettek az elmúlt 30 év során.
2020. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy a baleseti statisztikák jobban, nem zárja ki, hogy az emberek hülyébbek.:D
2020. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 27 éve van hivatásos jogsim, amit használok is, de ne akarj párhuzamot vonni az akkori közlekedéssel.

Sokkal kisebb volt a forgalom, kevesebb autó, kevesebb kerékpáros, kevesebb gyalogos, és az emberek is jobban ráértek.

2020. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
#2: De a kettő nem is függ össze, tehát miről beszélünk? A hülye ember is be tudja tartani a KRESZ-t és az okos ember is, nem ettől lesz rosszabb vagy jobb a közlekedés.
2020. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
#4 Akkor mitől szerinted? A hülyét értsd úgy, hogy tapló, paraszt, önző, csak azért is befurakszik, index nuku, nyomja a dudát ha kell, ha nem. Stb
2020. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
#5: Én érdekes módon nem találkozom ilyenekkel rendszeresen.
2020. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Több.
2020. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Talán az idegrendszered kezd gyengülni.
2020. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

ma 17:26

Régen is voltak ilyen vezetők. Viszont az autós forgalom rettentően megnőtt, így sokkal több esettel találkozol.

2020. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Én még csak 3 éve vezetek, de egyetértek, hogy sok a nyomorult az utakon. Általában ha kocsiba ülök, legalább 2x elgondolkodom azon, hogy egyesek hogy kaptak jogsit, mert életveszély, ahogy vezetnek. A gyalogosok közt is tapasztaltam már olyat, hogy random lelépnek az útra körülnézés nélkül, úgy hogy zebra nincs a közelben.

5-össel értek egyet. Az indexhasználatot minden második ember mellőzi, és még kiegészíteném azzal, mikor kb az ember s*ggébe jönnek, mert ők baromira sietnek valahova

2020. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!