Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Közlekedés kategóriába...

A Közlekedés kategóriába irkáló embereknek mindnek hibátlan, gyárból kihozott autója van és 20-30 éve balesetmentesen vezet?

Figyelt kérdés

Bármilyen kérdést látok: Jó ez az autó? -Ez egy szar, ha kiakarsz dobni x összeget vedd meg, ez szar stb...


Ért már baleset? -Engem soha mert biztonságosan vezetek, és soha nem hibázok, az indexet is mindig kib*szom a körforgalomban és átengedem a gyalogosokat a zebránál.


Másnak is feltűnt már,hogy szinte mindenki ezt válaszolja?Elgondolkoztam rajta, hogy ide miért csak olyanok írnak akik képről megmondják,hogy melyik a fasza kocsi, és azt javasolják,hogy 3,5 millió alatt ne vegyünk autót mert tuti át*sznak.

Ez mire jó?Szerintem nem létezik olyan aki soha nem hibázik, lehet,hogy ő nem veszi észre, de a másik autóból meg szidják mint a bokrot...


2013. júl. 5. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én vagyok a kivétel, ami erősíti a szabályt?
2013. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert nem telik új, jó autóra, meg nem tudsz közlekedni(nem, nem vezetni), még ne neked álljon feljebb.
2013. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De mégis, mit vár az, aki itt kérdezi meg, hogy egy bizonyos autót érdemes-e megvenni és hogy jó autó-e? Csak látatlanban tudnak az itteni válaszolók véleményt írni.

A 3.5 milliós tuti át..sznak típusú választ még nem láttam. De van és volt szerencsém használtautókat nézegetni és bizony 2M alatt már a legtöbb esetben el kell fogadnunk néhány kompromisszumot (akár magyar, akár külföldi autóról van szó).

Ide a gyakorira leginkább olyan rendeske, átlagos emberek írnak, akik általában odafigyelnek, vigyáznak az utakon is, ezért nincs abban semmi különös, hogy közülük kevesen baleseteztek.

2013. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!