Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel, nem lehetne...

Ha tegyük fel, nem lehetne engem megtanítani vezetni akkor az 10 óra alatt kiderül?

Figyelt kérdés
Szóval kresz meg van meg elsősegély is. 10 órát ki kellett fizetni hogy vezessek. Néztem vezetési videókat elég nehéznek tűnik. Nem vagyok benne biztos hogy nekem való. Szóval nem tudom el tudom e sajátítani. Ha véletlenül az a típus lennék akit nem lehet megtanítani akkor kiderül ez 10 óra alatt? Mert ha ez lenne akkor kb csak 100 ezret bukok ha nem veszek több órát. Az a baj én nem vagyok okos szóval a félelem nem alaptalan. Most lehetne kérdezni akkor minek fogtam bele? Bevallom magam sem tudom. Meguntam a buszt itt az isten háta mögött ritka jár. De szerintem jobban jártam volna ha elköltözöm. Utólag okos az ember.

2021. márc. 2. 15:39
 1/8 anonim válasza:
Én ma mondtam hogy szünetet kerek, mert nekem ez nem megy. 9 óra után ugy érzem,hogy ez nem nekem való. 2 évem van rá, hogy befejezzem de nem tudom, hogy akarom-e ezek után. Eddig mindennel együtt 175 ezernél járok....
2021. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom én is atgondolhattam volna alaposabban de most már ez van.
2021. márc. 2. 16:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül ne adj isten akkor el kell költöznöm Budapestre vagy valami nagy városba. Nem lehet itt létezni.
2021. márc. 2. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály, hogy akard megtanulni.

Nem lehet úgy hozzáállni a vezetéshez, hogy nem nekem való, úgysem fog sikerülni... ha akarod, meg fogod tanulni, de ha állandóan azzal hárítasz, hogy nem fog menni, akkor nem is fog menni.

Ehhez egy jó oktató hatalmas segítség.


10 óra alatt biztosan nem fog menni, sőt valószínűleg nem is a kötelező minimum 30 óra gyakorlás kell neked sem a sikeres forgalmi vizsgához, de az átlag 50 óra - ne görcsölj rá, hogy 30 órával hogy vizsgázol le.

A vezetést tanulni gyakorlással lehet, videókat nézve még az is elképzelhető, hogy csak elrettent, holott csak még semmi gyakorlatod nincs.

2021. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Busman1978 ***** válasza:
70%
Az oktatáson felül kellene egy épelméjű hivatásos aki kiegészíti a 30 órában tanultakat. Feltéve hogy betéve tudod a kreszt és képes vagy normális reakcióidőn belül alkalmazni a kreszt. A “tolatva jöttem németországból” típusú kamionos, meg a “figyelnek majd mások” típusú buszos nem épelméjű.
2021. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
próbáld meg automata váltós autóval, az könnyebb, igaz ha arra vizsgázol akkor csak azt vezethetsz, de sokkal könnyebb
2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes módon az érettségihez vagy a diplomához mertnem így all az ember? Vannak elég kreten sofőrök akiknek nem kene vezetnie de többségében azok teszik ki akik nem mernek és nem tanulgatnak vizsga után is! Le tudod tenni, és utánna járj akar merre de gyakorolj tovább. A vezetést folyamatosan tanulja az ember meg sok év tapasztalat után is!
2021. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Végül , hogy lett? 1es vagyok
2021. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!