Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egyoldali hallássérültként...

Egyoldali hallássérültként lehet kamionos jogosítványom?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a kamionos jogosítványhoz kell PÁV vizsga.

A páv vizsgának van egy része, ahol jobb és bal oldalról hallasz hangokat, és arról kell a gombot megnyomni.

Namost az a helyzet, hogy nekem bal oldalon nagymértékű halláskárosodásom van, csak a mély hangokat hallom. Ilyenkor mi a helyzet?



2021. márc. 3. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

"Ilyenkor mi a helyzet?"


Elbukod a vizsgát, gondolom.

2021. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Olyan hogy kamionos jogosítvány olyan nincs. C. E. kategória Pav III

ha dolgozni akarsz vele.

Már az orvosodnál elbukod a hivatásos egészségügyi alkalmasságot.

2021. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Egyszemű kamionost is találtam, tehát ugy irta "gyakorlati egy szemű vagyok és 90 óta van jogsim teherre "


Egy feladat van a pávon, a gombos, ott a bal a mély, tehát baloldalt szól a mély hang és akkor kell a fekete gombot lenyomni.


Eü alkalmassági kell tudod 102 kód ha az megvan onnantól mehetsz. Jelzem, ha mondjuk szlovák szerződésed van nem kell a páv. :))))

2021. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

C E jogosítványt ne szerezhessen még egyoldali hallássérült sem..ez a páv lényege.

Negyven tonnával autóúton nem biztos, hogy jó ötlet valamit nem meghallani. De ugyanígy raktárkapuhoz tolatni, stb..

2021. márc. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ahha, a mentősofőrök fele süket lesz 5 év sziréna alatt.. de mivel különb az aki meg bömbölteti a zenét a kamionba? Majd írd meg kérdező, meg várom a fotót a jogsid hátuljáról.
2021. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Igazad van.

2021. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én bízok benned, és drukkolok kérdező.
2021. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külföldön nincs szüksége az embernek pávhoz,na már most szlovák cégek alkalmaznak magyarokat is,de osztrákok is.

Azt hiszem több országban nincs ilyen páv szerűség.

Esetleg ha nagyothalló készüléket használsz akkor nem lenne még jobb a hallásod?

2021. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!