Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hétfőtől az autószerelőknek...

Hétfőtől az autószerelőknek és a gumisoknak is zárva kell lenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Holnap reggel megtudod
2021. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi, akiknek gumiszervizük van úgy hallottuk, hogy nem
2021. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Pech, mert jövő héten viszem a kocsit autószerelőhöz, és ha besz.rik a viktor, ha nem akkor is meg lesz csinálva, mert a hülyesége miatt autó alólam nem fog kirohadni.
2021. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
3as vagyok. Ja bocs covid alatt nem kell olajat cserélni az autón? Majd a motor meg a féltengely megérti a kijárási korlátozást? Kétlem...
2021. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
ahogy az 1-es írja..holnap reggel Orbán megmondja.
2021. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Majd orbánc megmondja, de sejtem hogy szó se lesz a szervizekről.

Mondjuk én elgondolkodtam, elő kellene szedni a golfot, ilyen hosszabbított műszaki még van rajta, csak füstöl mint az állat :D

2021. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Hallod, Swiftem egy olajkályha a cuccos megeszi az 1 liter olaját, katalizátor nincs benne április óta nincs műszakija, engedik, akkor megyek. :D és megyek, mert engedik, ha engem le tudtak szivatni a covid miatt én is megteszem amivel csak lehet.
2021. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk elgondolkodtató, mintha akadna 50-60 lityó használt sütőolajam, hmm , az lehet még dobna a dolgon :D
2021. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mint írták, egyelőre nem tudunk semmit, viszont az egyik alkatrészboltos kiszállító, illetve a mellettünk lévő csavarboltos is eléggé magabiztosan mondta, hogy ők be lesznek zárva. Anyag nélkül pedig nem lehet autót szerelni, vagy csak nagyon korlátozottan.


De majd ma kiderül.

2021. márc. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nálunk ez így lesz tudok olyat aki féktelenül fog száguldozni,2-3 héten keresztül....
2021. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!