Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az udvaromra parkolnak. Mi a...

Az udvaromra parkolnak. Mi a teendő hogy ne parkoljanak ide?

Figyelt kérdés

Az udvarom nincs mindenhol lekerítve, és így be lehet állni autóval az udvaromra.


Kiraktunk egy "Magánterület, Megállni tilos!" táblát, de továbbra is beállnak az emberek.


Mi a teendő, hogy tudnám elérni hogy ne parkoljanak ide?


Gondoltam arra hogy kaput csináltatok, de most még nincs rá keretem.


Mit tehetek hogy ne parkoljanak ide?


(Minden nap ide parkolnak(4-5 autó) és már konkrétan nincs fű az udvaromon, és minden csupa sár és csúnya.)



2021. ápr. 8. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen, ilyen láncot akasztanak fel oszlopra ha megy meg jön a lakó, de szoktak olyat, hkgy elé parkolnak, egyszer nem tudott menni dolgozni a szomszédom nem tudott kiparkolni. Kicsit rossz volt neki mert mentős.
2021. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megközelítheted máshogy is, szedj bérleti díjat. Levél az ablaktörlő alá, havi x forint, a tulajnál lehet fizetni, ellenkező esetben jön a rendőrbácsi.
2021. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Verj le pár zártszelvény darabot, legalább 50cm álljon ki. vagy rakd körbe nagyobb kövekkel.
2021. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, kihúzol egy szalagot és középre kiteszel egy kartonpapírból készített táblát jó nagy betűkkel hogy behajtani tilos és ennyi. Ha a szomszéd meg aki illetékes be akar hajtani az szépen félrehúzza addig a szalagot és beáll. De én inkább lánccal oldanám meg ugyan ezt szalag helyett végén lelakatolod és csak annak adsz kulcsot akinek megengeded hogy beálljon oda szomszédodnak mondjuk. A láncot jól ki kell feszíteni és javaslom hogy valami fényvisszaverős szalagot futtas végig a láncodon hogy látható legyen nehogy ráhajtsanak és nagyobb kárt csináljanak majd ezzel. Meg persze rendőrt kell hívni, aki sokat nem tehet de írhat nekik egy figyelmeztető cetlit hogy vegyék az adást.
2021. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én el se tudom képzelni hogy más beálljon az udvarra.

Vagy nem értem amit leírsz.

Elvan kerítve vagy csak olyan mint egy társasház parkolója?

2021. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!